miły podszywaczu pod mego nicka - ja ci odpowiem:
- spójrz na wolumen
- spójrz na wykresy dzienne
- obserwuj transakcje, jakie po sobie następują
- wyciągnij wnioski, jeśli potrafisz...
piszesz o innych gniotach pompowanych przez spekułę, a nie widzisz daty pompowanej przez drobnych spekulancików
może dlatego, ze jesteś jednym z nich i dlatego tak naganiasz?...
a skoro uważasz, że jest to spółka dla cierpliwych, więc cierpliwie czekaj na swój zysk i nie reaguj co najmniej zniecierpliwieniem na posty innych...