"masz rację,gieniu, to faktycznie ciekawostka, że niektóry sfustrowani posiadacze daty różne rzeczy tu widzą i piszą, nawet pod moim nickiem..."
Ponieważ najwięcej jest twoich wpisów "sfrustrowanego posiadacza Daty" to gratuluję ci dobrej inwestycji w bardzo dobre akcje Daty