Dnia 2016-05-04 o godz. 13:15 ~ona_talia napisał(a):
> Im gorzej z datą, tym więcej pojawia się naganiaczy na kupno i podszywaczy pod wykresa.
>
W którym miejscu jest gorzej ? W tym że firma zarabia pieniądze ? Spójrz na inne gnioty, które przynoszą straty a kursy podbijane przez spekułę. Tak jak pisałem wcześniej, jest to spółka dla cierpliwych, a nie dla tych którzy liczą na cuda w ciągu jednego miesiąca.