Dnia 2016-05-04 o godz. 16:09 ~gienio napisał(a):
> "masz rację,gieniu, to faktycznie ciekawostka, że niektóry sfustrowani posiadacze daty różne rzeczy tu widzą i piszą, nawet pod moim nickiem..."
>
> Ponieważ najwięcej jest twoich wpisów "sfrustrowanego posiadacza Daty" to gratuluję ci dobrej inwestycji w bardzo dobre akcje Daty
tiaa...
twoja logika jest z gatunku takiego:
pies jest ssakiem, kot jest ssakiem, więc pies jest kotem...
trudno, niektórzy tak mają...
ja jednak nie odwzajemnię ci gratulacji, ale doceniam twe starania o podwyższenie poziomu dowcipu
ale zanim coś napiszesz, sprawdzaj znaczenie słów, bo pokazałeś, że nie znasz znaczenia słowa "sfustrowany"
pomijam już twoją infantylną konfabulację (bo nie wiesz i wiedzieć nie będziesz, kiedy i czy mam akcje daty), ale konfabuluj dalej...