Wszyscy narzekający na wykresa udają, jakby był popyt na abcd. A prawda jest taka, jak opisuje wykres. Nie ma chętnych abcd. Specjalnie od wielu sesji obserwuję otwarcia i zakończenia sesji. I jest dokładnie tak, jak wykres opisuje. Ktoś bawi się z akcjonariatem cały czas. Bo co to jest, jak nie pogrywanie z drobnymi akcjonariuszami, to kolejne rozpoczynanie sesji dychą akcji jak dziś czy zamykanie sesji podbijaniem kursu pięćdziesiątką akcji?