Zaczepiłem Cię, bo wyglądało jakbyś się naraz zapowietrzył ale widzę, że jesteś wytrwałym entuzjastą i oczywiście tacy są potrzebni a zresztą wolno im . Tak samo wolno każdemu bawić się na giełdzie swoimi pieniędzmi- w końcu nie da się nikomu wyrwać ani wcisnąć akcji czy pieniędzy. zatem patrzmy na to (w miarę wolnego czasu) bez emocji nawet a powiedziałbym zwłaszcza gdy coś idzie nie po naszej myśli. Lubisz dyskutować ale ja nie odczuwam takiej potrzeby. Co do teorii- mam wrażenie, że większość z nich może być tyle dobra (do czasu) co i zła (po czasie). Cała filozofia- by ten szczególny moment wyprzedzająco przewidzieć. Aby zaspokoić Twą ciekawość przyznaję, że moja wiedza jest niedostateczna o czym świadczy to iż ogólnie jestem trochę do tyłu. Ironii się nie obawiam,mam sporo lat i czyjeś opinie o mnie, mnie nie dotykają. By zakończyć, wracam do daty. Mam tego tylko kilka tysięcy więc się nie podniecam, zwłaszcza,że traktuję to jako alternatywę wkładu terminowego, tyle że przy ostatnio wypłacanych (i tej oczekiwanej) o niebo korzystniejszej. Dlatego zupełnie nie wzruszają mnie spadki kursu choćby o połowę, jak też nie ekscytują (a myślę że nastąpią) wzrosty równie mocne, zresztą wzrost np. do 4,50 uznałbym za połowę fali. A teraz możesz ironizować ale już nie czekaj odpowiedzi.
z tego co piszesz wynika że da się teraz wychodzić z waloru, tylko kto albo ilu chce to teraz robić ? może być zmiana trendu na gpw po tak długim czasie spadków, może zagranica wchodzi nie piszę tutaj o dacie. Dla każdego inwestora jak kurs spada to źle a jak rośnie to dobrze. Nie ma się czym podniecać póki co jest mega tanio.
za chwilę 3,19 może być przeszłością. wykres ja może tego nie rozumiem, widać nie jestem tak biegły jak ty. Czekam na wyniki dla mnie to będzie jasnym sygnałem być może do kupna.
na razie wciąż ta sama zabawa w powstrzymywanie spadków, ciekawe, czy na close będzie intensywniejsza realizacja zysku bądź ratowanie kasy (przez tych, co kupowali ponizej 3,15)
jakoś widz ani frugo nie mają teraz odwagi na konkretne odpowiedzi za to po fakcie będzie "tak jak pisałem tydzien temu"...
ja też mogę napisać teraz, że kiedyś bedzie wzrost, kurs siegnie po 3,30 a nawet 3,70...
wprawdzie już w innym watku o tym pisałem, niemniej i tu napiszę "PRZEPRASZAM" pod adresem frugo, gdyż swój zarzut o niekonkretnej odpowiedzi napisałem pochopnie, bo w niemal w tym samym czasie frugo odpowiedział na innym wątku.