• To zaczynamy... Autor: irek_air [31.60.9.*]
    Jw
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~Róże [89.64.53.*]
    słupy addamsów sypią akcjami aż miło
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~Róże [89.64.53.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 09:05 ~Róże napisał(a):
    > słupy addamsów sypią akcjami aż miło

    należy dodać, że cwaniaczek spekulujący na akcjach eex został zatrzymany przez prokuraturę warszawską rzekomo za udział w aferze getback wiec możecie zapomnieć o spekulacyjnych wzrostach. I p. 2020 4 miliony straty + prawdopodobne 2 miliony stratyw II p 2020 i te pseudo umowy okażą się .....

    https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-ponad-100-scisle-tajnych-dokumentow-sb-w-rekach-prokuratorow,nId,4788051
    ciekawe jakie nazwiska z Bielska wypłyną ?
  • Re: To zaczynamy... Autor: swój [185.28.251.*]
    Teraz jasno widać że odzyskanie wiarygodności u Inwestorów jest więcej warte niż 10 mln przychodów
  • Re: To zaczynamy... Autor: foratan [31.134.62.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 09:18 swój napisał(a):
    > Teraz jasno widać że odzyskanie wiarygodności u Inwestorów jest więcej warte niż 10 mln przychodów

    swój, to cieszy, że zacząłeś odróżniać kłosy od chwastu. Bardzo długo byłeś lojalny wobec rodziny, a czy oni lojalność odzwzajemniali?

    Kontrahenci powinni płatności dokonywać bezpośrednio na rachunki rodziny, po co tranzytem do Eko, a dopiero potem do rodziny?
  • Re: To zaczynamy... Autor: swój [185.28.251.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 09:25 foratan napisał(a):
    > Dnia 2020-10-12 o godz. 09:18 swój napisał(a):
    > > Teraz jasno widać że odzyskanie wiarygodności u Inwestorów jest więcej warte niż 10 mln przychodów
    >
    > swój, to cieszy, że zacząłeś odróżniać kłosy od chwastu. Bardzo długo byłeś lojalny wobec rodziny, a czy oni lojalność odzwzajemniali?
    >
    > Kontrahenci powinni płatności dokonywać bezpośrednio na rachunki rodziny, po co tranzytem do Eko, a dopiero potem do rodziny?

    Uczciwie mówiąc to mnie to trochę wali czy sobie dają na czczo i bez znieczulenia ,przekazują itp bo jeżeli to ile na waciki
    Ta spółka powinna zarabiać grube miliony co kwartał i to co teraz jest belką w oku staje się słomką.
    Obiektywnie od 5-6 lat mają biznesowego pecha

  • Re: To zaczynamy... Autor: ~Ciekawy [5.173.168.*]
    Mnie interesuje to: Zgodnie z ustaleniami dostawy mikrosfery będą obejmować w 70% mikrosfery wysoko przetworzone, bo na tym zarabiają w pierwszym półroczu sprzedawali głównie towar z niskim zarobkiem i dlatego taka strata!
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~Pit [89.78.243.*]
    Dokładnie, mają teraz dostawce z dobrą jakością to więcej będą sprzedawać towaru wysoko marżowego!
  • Re: To zaczynamy... Autor: swój [185.28.251.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 10:11 ~Pit napisał(a):
    > Dokładnie, mają teraz dostawce z dobrą jakością to więcej będą sprzedawać towaru wysoko marżowego!

    Wiem Pit już za chwileczkę już za momencik -tylko czy zysk czy piątek z Pankracym w kółko się kreci?
  • Re: To zaczynamy... Autor: swój [185.28.251.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 10:04 ~Ciekawy napisał(a):
    > Mnie interesuje to: Zgodnie z ustaleniami dostawy mikrosfery będą obejmować w 70% mikrosfery wysoko przetworzone, bo na tym zarabiają w pierwszym półroczu sprzedawali głównie towar z niskim zarobkiem i dlatego taka strata!

    Ale chyba nie z naszej winy?
    Kto im bronił sprzedawać wysokoprzetworzoną -latryna?
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~Pit [89.78.243.*]
    Pewnie brudny słabej jakości towar z Zumira, oraz spadek popytu przez Covid na droższy towar!
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~Edon [37.30.21.*]
    Już za chwilkę , już za moment będzie grubo , od 3,4 lat to słyszę .
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~Andrzej [77.252.60.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 12:42 ~Edon napisał(a):
    > Już za chwilkę , już za moment będzie grubo , od 3,4 lat to słyszę .

    jeśli jeszcze słyszysz, to jesteś w czepku urodzony. Wiem, że są na forum tacy, co się zestarzeli czekając i nie mają takiego komfortu, żeby słyszeć jeszcze cokolwiek. Ale czekają dalej...
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~kabanos [94.254.164.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 13:08 ~Andrzej napisał(a):
    > Dnia 2020-10-12 o godz. 12:42 ~Edon napisał(a):
    > > Już za chwilkę , już za moment będzie grubo , od 3,4 lat to słyszę .
    >
    > jeśli jeszcze słyszysz, to jesteś w czepku urodzony. Wiem, że są na forum tacy, co się zestarzeli czekając i nie mają takiego komfortu, żeby słyszeć jeszcze cokolwiek. Ale czekają dalej...

    A na co ty anżejku/foratanku czekasz tutaj od kilku lat? Stajnia posprzątana czy jeszcze nie? Czekasz?
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~tygrys_myszowaty [89.76.218.*]
    Witaj swojaku.
    Tym razem to ja mam do Ciebie pytanie. A w zasadzie to dwa:
    - ile czasu minęło od dnia kiedyś powiedziałeś pa pa Gładkiemu
    - czy własnie powiedziałeś pa pa Bokunom i możemy rozpocząć końcowe odliczanie?
  • Re: To zaczynamy sadzić Autor: ~mar [46.134.57.*]
    Ja zacząłem już. Koncentruję się na porodzie smolistego. W intencji wzrostów oczywiście.
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~swój [5.173.116.*]
    Przecież jest grubo. Od klocuszych w latrynie.
    A poważnie, jak uruchomia linię w Astanie i zakupia kilka gaśnic, to atmosfera powinna się zazielenić od gazów zadowolonych wisielców.
    link
  • Re: To zaczynamy bączyć Autor: ~Pit [5.173.116.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 12:58 ~swój napisał(a):

    > atmosfera powinna się zazielenić od gazów zadowolonych wisielców.

    Uważam, że te straty nie są aż tak bardzo stratliwe. W zasadzie to tylko ujemne zyski, więc nie ma się czym martwić ani szukać ratunku u parującego. Za kilka lat ruszy wreszcie konfekcja pulpy i kurs urośnie.

  • Re: To zaczynamy bączyć Autor: ~Pit [89.78.243.*]
    Jak się podszywają to będzie rosło!
  • Re: To zaczynamy bączyć Autor: ~Edon [37.30.21.*]
    Czyli to kurs zależy od latryny PIT ? Szkoda że spółka sama nie potrafi się obronić
  • Re: To zaczynamy bączyć Autor: ~Pit [5.173.116.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 13:40 ~Edon napisał(a):
    > Czyli to kurs zależy od latryny PIT ?

    Oczywiście, latryna jest na tyle potężna i ma tyle środków by wachlować kursem jak klocuszym w labrydze.
    Przecież to oni zwalili kurs z 44 złotyk na 2 .

  • Re: To zaczynamy bączyć Autor: ~tygrys_myszowaty [89.76.218.*]
    SSL rządzi.
  • Re: To zaczynamy bączyć Autor: ~Ed [185.227.190.*]
    No to ci rośnie pięknie pit
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~swój [5.173.117.*]
    Ja już zacząłem. Płakać nad swym losem, w którym dominuje brąz i metan.
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~kabanos [94.254.164.*]
    Jak tak lubisz? No cóż.
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~mar [94.254.189.*]
    Zaczynamy sadzenie parujących kloców!
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~Pit [89.78.243.*]
    Streszujesz się że akcji nie masz?
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~Juzniedlugo [185.227.190.*]
    Akcji to tu można nakupić tylko po co? Przy złociszu wchodzę ja, ha ha.
  • Re: To zaczynamy... Autor: ~wirujący_stolec [193.200.82.*]
    Kumy, zacznijmy od dania sobie na czczo.
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.