Dnia 2020-10-12 o godz. 10:04 ~Ciekawy napisał(a):
> Mnie interesuje to: Zgodnie z ustaleniami dostawy mikrosfery będą obejmować w 70% mikrosfery wysoko przetworzone, bo na tym zarabiają w pierwszym półroczu sprzedawali głównie towar z niskim zarobkiem i dlatego taka strata!
Ale chyba nie z naszej winy?
Kto im bronił sprzedawać wysokoprzetworzoną -latryna?