Dnia 2020-10-12 o godz. 09:25 foratan napisał(a):
> Dnia 2020-10-12 o godz. 09:18 swój napisał(a):
> > Teraz jasno widać że odzyskanie wiarygodności u Inwestorów jest więcej warte niż 10 mln przychodów
>
> swój, to cieszy, że zacząłeś odróżniać kłosy od chwastu. Bardzo długo byłeś lojalny wobec rodziny, a czy oni lojalność odzwzajemniali?
>
> Kontrahenci powinni płatności dokonywać bezpośrednio na rachunki rodziny, po co tranzytem do Eko, a dopiero potem do rodziny?
Uczciwie mówiąc to mnie to trochę wali czy sobie dają na czczo i bez znieczulenia ,przekazują itp bo jeżeli to ile na waciki
Ta spółka powinna zarabiać grube miliony co kwartał i to co teraz jest belką w oku staje się słomką.
Obiektywnie od 5-6 lat mają biznesowego pecha