Dnia 2020-10-12 o godz. 12:42 ~Edon napisał(a):
> Już za chwilkę , już za moment będzie grubo , od 3,4 lat to słyszę .
jeśli jeszcze słyszysz, to jesteś w czepku urodzony. Wiem, że są na forum tacy, co się zestarzeli czekając i nie mają takiego komfortu, żeby słyszeć jeszcze cokolwiek. Ale czekają dalej...