Dnia 2020-10-12 o godz. 12:58 ~swój napisał(a):
> atmosfera powinna się zazielenić od gazów zadowolonych wisielców.
Uważam, że te straty nie są aż tak bardzo stratliwe. W zasadzie to tylko ujemne zyski, więc nie ma się czym martwić ani szukać ratunku u parującego. Za kilka lat ruszy wreszcie konfekcja pulpy i kurs urośnie.