Dnia 2020-10-12 o godz. 13:08 ~Andrzej napisał(a):
> Dnia 2020-10-12 o godz. 12:42 ~Edon napisał(a):
> > Już za chwilkę , już za moment będzie grubo , od 3,4 lat to słyszę .
>
> jeśli jeszcze słyszysz, to jesteś w czepku urodzony. Wiem, że są na forum tacy, co się zestarzeli czekając i nie mają takiego komfortu, żeby słyszeć jeszcze cokolwiek. Ale czekają dalej...
A na co ty anżejku/foratanku czekasz tutaj od kilku lat? Stajnia posprzątana czy jeszcze nie? Czekasz?