Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Krypto, czy to dobry kierunek? ~2533 3 2022-12-29 14:37
INFO - dla NOWYCH! ~Jimy 9 2022-12-29 13:16
83.242.78.* - Przyznaje się :) ~Jerry 1 2022-12-29 12:39
Od rana ostry kwik devil_ 7 2022-12-29 12:38
Jedziemy na północ ~Wyciąg_z_fiuta 3 2022-12-29 12:35
Trigon szacował w paź. 31,8zł ~ali 1 2022-12-29 12:30
Dramat akcjonariuszy za 3 2 1 … ~Jovi 1 2022-12-29 12:26
ALE WAS WYLESZCZYLI Z AKCJI BUHAHAHA.. ~Baron 1 2022-12-29 12:13
Wracamy do bazy 32 z przodu ~Rafifarma 1 2022-12-29 12:02
Widzieliście jak szybko stygnie SRSI? - skupują jak wściekli! ~łoo_panieee 1 2022-12-29 11:22
Skąd ta dzida Północna okolo godz.16. Była dziś? ~SOKzMALIN 11 2022-12-29 11:20
Podbitka poranna była ~Sternik 4 2022-12-29 10:55
Kiedy szacunkowe dane za IV kw lub cały 2022r ? ~ktk 3 2022-12-29 10:07
Jeśli XTB wchodzi w krypto to... ~KLUB200 19 2022-12-29 10:01
Jeszcze miesiąc temu miało nie przbić ATH 29,30. Pamiętacie? LUZIK :) ~Onyx 8 2022-12-29 09:54
Ja sprzedaje na otwarciu, szkoda ryzykowac… ~WilkZWallstreet 6 2022-12-29 09:32
Zmasowany atak trolli z dziwnymi IP ~UwagaNaoszustów 5 2022-12-29 09:15
Baza ~Naczuja 10 2022-12-29 08:29
83.242.78 na porannej zmianie nadaje hahaha ~Mateuszek 1 2022-12-29 08:25
To ile dzisiaj na minusie? ~Jerry 2 2022-12-29 08:13
S12:E29 - nowy odcinek! ~Kristof 1 2022-12-29 08:03
Kwik kwik kwik ~Sternik 2 2022-12-29 06:55
Mieliło się 28-30 teraz ma prawo 30-32zl ~ToCzasXTB 5 2022-12-28 20:53
TVN UWAGA - informacja ~Harry 9 2022-12-28 18:49
Dramat akcjonariuszy! Sezon 12 odcinek 28! ~Ferdynand 3 2022-12-28 18:18
ZMIENNOSC B.DUZA A TE BAŁWA.. ODDALI. BUHAHAHA!!! ~Baron 4 2022-12-28 18:00
RAKIETA START!!!! POSZŁA WŁAŚNIE ~łoo_panieee 12 2022-12-28 17:56
A na koniec sesji WYSZCZAŁ !!!! ~wow 7 2022-12-28 16:53
Gniot gniotem pozostanie… ZAPAMIĘTAĆ! ~Jango 2 2022-12-28 15:53
Wszyscy rzucili się na NATGAS bo zima stulecia a GAS -5% ~Tj 4 2022-12-28 15:45
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.