|
Krypto, czy to dobry kierunek?
|
~2533
|
3
|
2022-12-29 14:37
|
|
INFO - dla NOWYCH!
|
~Jimy
|
9
|
2022-12-29 13:16
|
|
83.242.78.* - Przyznaje się :)
|
~Jerry
|
1
|
2022-12-29 12:39
|
|
Od rana ostry kwik
|
devil_
|
7
|
2022-12-29 12:38
|
|
Jedziemy na północ
|
~Wyciąg_z_fiuta
|
3
|
2022-12-29 12:35
|
|
Trigon szacował w paź. 31,8zł
|
~ali
|
1
|
2022-12-29 12:30
|
|
Dramat akcjonariuszy za 3 2 1 …
|
~Jovi
|
1
|
2022-12-29 12:26
|
|
ALE WAS WYLESZCZYLI Z AKCJI BUHAHAHA..
|
~Baron
|
1
|
2022-12-29 12:13
|
|
Wracamy do bazy 32 z przodu
|
~Rafifarma
|
1
|
2022-12-29 12:02
|
|
Widzieliście jak szybko stygnie SRSI? - skupują jak wściekli!
|
~łoo_panieee
|
1
|
2022-12-29 11:22
|
|
Skąd ta dzida Północna okolo godz.16. Była dziś?
|
~SOKzMALIN
|
11
|
2022-12-29 11:20
|
|
Podbitka poranna była
|
~Sternik
|
4
|
2022-12-29 10:55
|
|
Kiedy szacunkowe dane za IV kw lub cały 2022r ?
|
~ktk
|
3
|
2022-12-29 10:07
|
|
Jeśli XTB wchodzi w krypto to...
|
~KLUB200
|
19
|
2022-12-29 10:01
|
|
Jeszcze miesiąc temu miało nie przbić ATH 29,30. Pamiętacie? LUZIK :)
|
~Onyx
|
8
|
2022-12-29 09:54
|
|
Ja sprzedaje na otwarciu, szkoda ryzykowac…
|
~WilkZWallstreet
|
6
|
2022-12-29 09:32
|
|
Zmasowany atak trolli z dziwnymi IP
|
~UwagaNaoszustów
|
5
|
2022-12-29 09:15
|
|
Baza
|
~Naczuja
|
10
|
2022-12-29 08:29
|
|
83.242.78 na porannej zmianie nadaje hahaha
|
~Mateuszek
|
1
|
2022-12-29 08:25
|
|
To ile dzisiaj na minusie?
|
~Jerry
|
2
|
2022-12-29 08:13
|
|
S12:E29 - nowy odcinek!
|
~Kristof
|
1
|
2022-12-29 08:03
|
|
Kwik kwik kwik
|
~Sternik
|
2
|
2022-12-29 06:55
|
|
Mieliło się 28-30 teraz ma prawo 30-32zl
|
~ToCzasXTB
|
5
|
2022-12-28 20:53
|
|
TVN UWAGA - informacja
|
~Harry
|
9
|
2022-12-28 18:49
|
|
Dramat akcjonariuszy! Sezon 12 odcinek 28!
|
~Ferdynand
|
3
|
2022-12-28 18:18
|
|
ZMIENNOSC B.DUZA A TE BAŁWA.. ODDALI. BUHAHAHA!!!
|
~Baron
|
4
|
2022-12-28 18:00
|
|
RAKIETA START!!!! POSZŁA WŁAŚNIE
|
~łoo_panieee
|
12
|
2022-12-28 17:56
|
|
A na koniec sesji WYSZCZAŁ !!!!
|
~wow
|
7
|
2022-12-28 16:53
|
|
Gniot gniotem pozostanie… ZAPAMIĘTAĆ!
|
~Jango
|
2
|
2022-12-28 15:53
|
|
Wszyscy rzucili się na NATGAS bo zima stulecia a GAS -5%
|
~Tj
|
4
|
2022-12-28 15:45
|