Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Końcówka roku wyczyscila longi na gazie. ~maly_akcjonariusz 2 2022-12-31 11:51
XTB dla wytrwałych - kluczowe jest ostatnie zdanie ~Wyjaśniam 4 2022-12-31 10:14
To tylko korekta ~Dzida 16 2022-12-31 06:08
Dywidenda za 2022 r ~Solejuk 2 2022-12-30 21:59
Hej spadzie, pozwoliłem sobie podsumować rok waszej pracy ~Soul 9 2022-12-30 21:39
Kto i po co uwalił kurs na sam koniec ?? ~MAaskiZgłów 7 2022-12-30 21:35
Czy to przypadkiem nie była wycieczka po SL? devil_ 5 2022-12-30 21:21
Prawie 20k pkc na sprzedaż na fixie - tylko po co tak uwalac? ~Ath 7 2022-12-30 19:17
Zbili smiecicha z 32 na 31 bez mydla ~Kat_smieci 1 2022-12-30 18:57
+99.17% w tym roku XTB brawo +++ dziękujemy ~makler 4 2022-12-30 18:50
Ale to smiec śmierdzący! Po co kupować po 32 jak zaraz po 30 będzie? ~Smiec_smierdzacy 1 2022-12-30 18:44
Jak to mówią... życzenia na nowy rok. ~MATI 1 2022-12-30 18:19
Piękna czapa na koniec ~Mocz_teściowej 4 2022-12-30 17:09
Piękna baza pod nowy rok zrobiona ~Onyx 1 2022-12-30 17:07
Końcówka na wysprzedaży ~rochu 2 2022-12-30 17:02
Dawać dziada na kolejne kółko ~Hshs 2 2022-12-30 16:46
trolle i kolarze zrozumcie, przegraliście ~makler 5 2022-12-30 15:48
Dzisiaj po sesji wszystkie zlecenia zostaną anulowane ~Nemo75 1 2022-12-30 15:44
dałem się ubrać przy 8, jest 32 - zejdę z haka przy 50 czy 70? ~oko_proroka 11 2022-12-30 14:04
W Australii już wiedzą? Stąd +20%? ~GRX 4 2022-12-30 12:52
GreenX | Arbitraż | FINAŁ | Koniec rozprawy | 4mld vs 0,4mld cap ~KtoCzytaTenZarabia 2 2022-12-30 11:41
Podwojny szczyt ~Rrr 5 2022-12-30 11:10
Witam ~Zdzisław 12 2022-12-30 08:07
Ubieranie trwa! Uwaga! ~Daro 10 2022-12-29 23:20
Obroty przy wzrostach dwa razy niższe niż przy spadkach ~Bolo 13 2022-12-29 22:48
Kończymy dziś na widłach. Górnych?? ~wŁOCH 1 2022-12-29 15:37
zbieranko ~minion 3 2022-12-29 15:14
Ubrani w markowe ciuchy od XTB WYSTOMP ! Dziękujemy XTB ! ~Mateuszek 2 2022-12-29 14:55
Gdzie ci specjalisci od optymalizacji podatkowej ~He 1 2022-12-29 14:42
Krypto, czy to dobry kierunek? ~2533 3 2022-12-29 14:37
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.