|
Końcówka roku wyczyscila longi na gazie.
|
~maly_akcjonariusz
|
2
|
2022-12-31 11:51
|
|
XTB dla wytrwałych - kluczowe jest ostatnie zdanie
|
~Wyjaśniam
|
4
|
2022-12-31 10:14
|
|
To tylko korekta
|
~Dzida
|
16
|
2022-12-31 06:08
|
|
Dywidenda za 2022 r
|
~Solejuk
|
2
|
2022-12-30 21:59
|
|
Hej spadzie, pozwoliłem sobie podsumować rok waszej pracy
|
~Soul
|
9
|
2022-12-30 21:39
|
|
Kto i po co uwalił kurs na sam koniec ??
|
~MAaskiZgłów
|
7
|
2022-12-30 21:35
|
|
Czy to przypadkiem nie była wycieczka po SL?
|
devil_
|
5
|
2022-12-30 21:21
|
|
Prawie 20k pkc na sprzedaż na fixie - tylko po co tak uwalac?
|
~Ath
|
7
|
2022-12-30 19:17
|
|
Zbili smiecicha z 32 na 31 bez mydla
|
~Kat_smieci
|
1
|
2022-12-30 18:57
|
|
+99.17% w tym roku XTB brawo +++ dziękujemy
|
~makler
|
4
|
2022-12-30 18:50
|
|
Ale to smiec śmierdzący! Po co kupować po 32 jak zaraz po 30 będzie?
|
~Smiec_smierdzacy
|
1
|
2022-12-30 18:44
|
|
Jak to mówią... życzenia na nowy rok.
|
~MATI
|
1
|
2022-12-30 18:19
|
|
Piękna czapa na koniec
|
~Mocz_teściowej
|
4
|
2022-12-30 17:09
|
|
Piękna baza pod nowy rok zrobiona
|
~Onyx
|
1
|
2022-12-30 17:07
|
|
Końcówka na wysprzedaży
|
~rochu
|
2
|
2022-12-30 17:02
|
|
Dawać dziada na kolejne kółko
|
~Hshs
|
2
|
2022-12-30 16:46
|
|
trolle i kolarze zrozumcie, przegraliście
|
~makler
|
5
|
2022-12-30 15:48
|
|
Dzisiaj po sesji wszystkie zlecenia zostaną anulowane
|
~Nemo75
|
1
|
2022-12-30 15:44
|
|
dałem się ubrać przy 8, jest 32 - zejdę z haka przy 50 czy 70?
|
~oko_proroka
|
11
|
2022-12-30 14:04
|
|
W Australii już wiedzą? Stąd +20%?
|
~GRX
|
4
|
2022-12-30 12:52
|
|
GreenX | Arbitraż | FINAŁ | Koniec rozprawy | 4mld vs 0,4mld cap
|
~KtoCzytaTenZarabia
|
2
|
2022-12-30 11:41
|
|
Podwojny szczyt
|
~Rrr
|
5
|
2022-12-30 11:10
|
|
Witam
|
~Zdzisław
|
12
|
2022-12-30 08:07
|
|
Ubieranie trwa! Uwaga!
|
~Daro
|
10
|
2022-12-29 23:20
|
|
Obroty przy wzrostach dwa razy niższe niż przy spadkach
|
~Bolo
|
13
|
2022-12-29 22:48
|
|
Kończymy dziś na widłach. Górnych??
|
~wŁOCH
|
1
|
2022-12-29 15:37
|
|
zbieranko
|
~minion
|
3
|
2022-12-29 15:14
|
|
Ubrani w markowe ciuchy od XTB WYSTOMP ! Dziękujemy XTB !
|
~Mateuszek
|
2
|
2022-12-29 14:55
|
|
Gdzie ci specjalisci od optymalizacji podatkowej
|
~He
|
1
|
2022-12-29 14:42
|
|
Krypto, czy to dobry kierunek?
|
~2533
|
3
|
2022-12-29 14:37
|