Dobra,
Ogolnie mam bekę z tego forum i za każdym razem pisze durne posty i sam w to nie wierze :)
Mam papier od 2019 kiedy nie było modne XTB i dzisiaj mi się już micha cieszy z zysku i wiem ze będzie jeszcze lepiej.
Te forum to jest totalne dno, tylko w PL są takie rzeczy możliwe
To forum tylko pokazuje ile jest warte :)
Podpisuje się 83.242.78
Pozdrawiam i wiem ze będzie jeszcze więcej :)