Binance roczne obroty 5 tryliorów dolarów, przechowuje majątek klientów wart 70 bilionów dolarów, ma łącznie 30 milionów użytkowników. Gdyby XTB zrobiło 1/10 tego co ma Binance to jak gigantyczną prowizję zarobi spółka i akcjonariusze? TO JEST KOPALNIA ZŁOTA. 200 to jest najniższy wymiar kary, zapraszam niedowiarków do KLUB200 i wystawianie swoich akcji na 200 złotych aby was nie okradli po śmiesznej cenie 32 złotych. Nie dajcie się wyleszczyć!