https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-z-gieldy-binance-wyparowaly-kolejne-miliardy-spolka-ukrywa-d,nId,6484514
Wydaje sie , że tak. Tutaj tort do podziału spory, a nie zapominajcie XTB jest firmą transparentną i uregulowaną.Teraz czekam na kwiiiiiikkkkk.