Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wyniki wynikami ~jurek1234 1 2024-07-01 17:30
Wynik Q2 prognoza mac41 17 2024-07-01 15:24
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
Jest wyszczał! ~Ubar 1 2024-07-01 09:07
Pierwszy szacunki pokaze Plus500 ~Witek 1 2024-06-30 21:41
Q2 ~Infortyk 19 2024-06-30 18:43
Nowa Promocja sierpień w XTB ~Krejzol 4 2024-06-30 17:05
Dywersyfikujecie w innych branżach IT/gaming/new technologies? ~bankier_64 2 2024-06-30 13:39
Fajne są te naiwne pytania ~Ola 7 2024-06-30 11:38
Dlaczego tu jeszcze nie ma 90 na kursie? ~Marian 13 2024-06-29 20:21
KNF ukarał fundusz na kilka mln zł ~Cypis 4 2024-06-29 12:00
PO PIERWSZYCH PRZYCHODACH Z NOWYCH RYNKÓW MIN 200ZL ~Ave 3 2024-06-28 20:43
Us500 ath ~Eugeniusz 3 2024-06-28 18:28
Nikt nawet nie komentuje dzisiejszego ATH na zamku? ~makler 11 2024-06-28 15:37
Czy będzie awaria? ~Vr 8 2024-06-28 15:18
12 20 już się sypie ~Nikt 5 2024-06-28 13:21
Awaria ~Marpro124 1 2024-06-28 12:20
i znów zjazd ~wariatkowo 1 2024-06-28 11:50
Znowu to samo. ~FanBola 6 2024-06-28 11:47
Ja to widzę tak.... lahudras 2 2024-06-28 09:34
Po ile macie akcje ? ~Ciekawy 3 2024-06-28 07:10
Jest dobrze pod warunkiem że jutro znów nie wpadniemy na minus ~Sławek 5 2024-06-27 22:17
Mam 10 akcji xtb ~XTB 13 2024-06-27 20:28
Co myślicie o zadłużeniu USA i powolnym odchodzeniu od USD na świecie? ~Aligator 7 2024-06-27 18:35
Mam 1000 akcji ~St 4 2024-06-27 17:33
Ma ktoś akcje CPS? ~Pit 3 2024-06-27 17:01
Dla tych co czekają na wyniki II kwartału ~Hercules 2 2024-06-27 16:26
Milion razy to widziałem ~Xxx 11 2024-06-27 14:51
Dla tych co czekają na wyniki II kwartału ~ccc 2 2024-06-27 14:41
Kto S. Kurs poniżej 70 ?? ~Sławek 12 2024-06-27 13:32
Warto dywidendę z XTB przeznaczyć na zakup Sundragona? ~Szambonurek 2 2024-06-27 13:31
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.