Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy te szacunki za II kwartał? Którego lipca to było rok temu? ~Piksel 3 2024-07-03 21:35
trole już w ekstazie jak zawsze ~KLUB200 7 2024-07-03 20:36
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
Dlaczego wstrzymali trading akcjami z USA - kolejna awaria? mac41 1 2024-07-03 19:58
Ale tak bez ironii , nie wygląda to najlepiej ~Sławek 12 2024-07-03 19:26
MUWIŁEM, BALONK PENKŁ!!! zimeq 1 2024-07-03 19:22
Rekomendacja Noble z 18.06.24 jest na 69,50 PLN - skąd zdziwienie? ~Rafik 11 2024-07-03 18:08
Warto zapamiętać imię i nazwisko anala z Noble ~Jw 4 2024-07-03 17:26
o ludzie jak słabiutko dramat ~szkodagadać 1 2024-07-03 16:20
o ludzie jak słabiutko dramat ~szkodagadać 1 2024-07-03 16:19
słabiusieńko ale za to można dobrać dużo i tanio jak w biedrze ~alejaja 1 2024-07-03 16:06
widać że sie wakacyjnie obsuwa i 70 zaraz będzie wspomnieniem ~kicha 3 2024-07-03 16:05
czyżby 1 mencen = 1 ikstebe ? ~alejaja 1 2024-07-03 15:27
Są spółki które spadały a dziś odrabiają straty ~Gggg 1 2024-07-03 15:23
Działa tu najpotężniejsza siła przyrody - GARWITACJA ~grawiton 6 2024-07-03 13:24
Czy tutaj będzie prędzej 100 czy raczej 50 ? ~Wiktor 10 2024-07-03 12:53
Warte poczytania - LINK ~FanBola 1 2024-07-03 12:48
Indexy w USA na ATH ~Paweł 7 2024-07-03 12:37
XTB kolejne kamienie milowe to 1 mld zł zysku netto ~bran 3 2024-07-03 12:35
Ale bylem blisko zamiany xtb na mentzen ~Wiktor 5 2024-07-03 10:54
XTB - prognozowana kwota dywidendy za DEKADE ? ~strateg 6 2024-07-02 23:18
Kiedy najbliższe ważne wydarzenie dla xtb ~Aaa 11 2024-07-02 22:23
Marcin Podlacki youtuber ~Tttt 10 2024-07-02 17:25
Moje reko 95,4 - kupuj ~ZnanyAnalityk 2 2024-07-02 17:13
Uwaga na revolt ~Bambi2 9 2024-07-02 16:42
Kiedy będzie 59? ~Viktor 10 2024-07-02 15:13
Popyt niestety umarł ~2533 3 2024-07-02 12:57
to nie ma dziś żadnej mocy klapło całkowicie ~klapa 2 2024-07-02 12:05
Klasyczny boczniak aż do wyników ~Rs 1 2024-07-02 09:35
Liderem nowych rachunków od wielu miesięcy pozostaje XTB ~Bart 11 2024-07-01 22:01
W końcu koniec kiszonki. Zaczynamy wzrosty pod 2q ~Sławek 5 2024-07-01 19:13
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.