|
Kiedy te szacunki za II kwartał? Którego lipca to było rok temu?
|
~Piksel
|
3
|
2024-07-03 21:35
|
|
trole już w ekstazie jak zawsze
|
~KLUB200
|
7
|
2024-07-03 20:36
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
Dlaczego wstrzymali trading akcjami z USA - kolejna awaria?
|
mac41
|
1
|
2024-07-03 19:58
|
|
Ale tak bez ironii , nie wygląda to najlepiej
|
~Sławek
|
12
|
2024-07-03 19:26
|
|
MUWIŁEM, BALONK PENKŁ!!!
|
zimeq
|
1
|
2024-07-03 19:22
|
|
Rekomendacja Noble z 18.06.24 jest na 69,50 PLN - skąd zdziwienie?
|
~Rafik
|
11
|
2024-07-03 18:08
|
|
Warto zapamiętać imię i nazwisko anala z Noble
|
~Jw
|
4
|
2024-07-03 17:26
|
|
o ludzie jak słabiutko dramat
|
~szkodagadać
|
1
|
2024-07-03 16:20
|
|
o ludzie jak słabiutko dramat
|
~szkodagadać
|
1
|
2024-07-03 16:19
|
|
słabiusieńko ale za to można dobrać dużo i tanio jak w biedrze
|
~alejaja
|
1
|
2024-07-03 16:06
|
|
widać że sie wakacyjnie obsuwa i 70 zaraz będzie wspomnieniem
|
~kicha
|
3
|
2024-07-03 16:05
|
|
czyżby 1 mencen = 1 ikstebe ?
|
~alejaja
|
1
|
2024-07-03 15:27
|
|
Są spółki które spadały a dziś odrabiają straty
|
~Gggg
|
1
|
2024-07-03 15:23
|
|
Działa tu najpotężniejsza siła przyrody - GARWITACJA
|
~grawiton
|
6
|
2024-07-03 13:24
|
|
Czy tutaj będzie prędzej 100 czy raczej 50 ?
|
~Wiktor
|
10
|
2024-07-03 12:53
|
|
Warte poczytania - LINK
|
~FanBola
|
1
|
2024-07-03 12:48
|
|
Indexy w USA na ATH
|
~Paweł
|
7
|
2024-07-03 12:37
|
|
XTB kolejne kamienie milowe to 1 mld zł zysku netto
|
~bran
|
3
|
2024-07-03 12:35
|
|
Ale bylem blisko zamiany xtb na mentzen
|
~Wiktor
|
5
|
2024-07-03 10:54
|
|
XTB - prognozowana kwota dywidendy za DEKADE ?
|
~strateg
|
6
|
2024-07-02 23:18
|
|
Kiedy najbliższe ważne wydarzenie dla xtb
|
~Aaa
|
11
|
2024-07-02 22:23
|
|
Marcin Podlacki youtuber
|
~Tttt
|
10
|
2024-07-02 17:25
|
|
Moje reko 95,4 - kupuj
|
~ZnanyAnalityk
|
2
|
2024-07-02 17:13
|
|
Uwaga na revolt
|
~Bambi2
|
9
|
2024-07-02 16:42
|
|
Kiedy będzie 59?
|
~Viktor
|
10
|
2024-07-02 15:13
|
|
Popyt niestety umarł
|
~2533
|
3
|
2024-07-02 12:57
|
|
to nie ma dziś żadnej mocy klapło całkowicie
|
~klapa
|
2
|
2024-07-02 12:05
|
|
Klasyczny boczniak aż do wyników
|
~Rs
|
1
|
2024-07-02 09:35
|
|
Liderem nowych rachunków od wielu miesięcy pozostaje XTB
|
~Bart
|
11
|
2024-07-01 22:01
|
|
W końcu koniec kiszonki. Zaczynamy wzrosty pod 2q
|
~Sławek
|
5
|
2024-07-01 19:13
|