Kurs blisko szczytów, bez dywidendy jakieś 8%. Rok temu o tej porze kurs na zamknięciu 41,02 plus wypłacona dywidenda 5,02. A spadzie ciagle te same teksty: nie opłaca sie, znowu spada, bankrut.., A my sobie czytamy, śmiejemy sie z nich i spędzamy czas wolny z dywidenda na koncie. Podziwiajmy spadzi, tak szybko odchodzą (z forum) zmieniając nicki. Prawda b olo? Hahahahahaha