Zysk netto za 2024 - ok. 1 mld PLN, dywidenda w 2025 - min 6,00 pln , czyli ok 70 % z całego zysku i 30 % na kapitał zapasowy.
Sam kurs akcji w sumie nie bardzo mnie interesuje, gdyż nigdy ich raczej nie sprzedam a naturalnym jest że jak dywidenda będzie rosła to i kurs.. cel na rok 2025 to min 20 000 szt ich akcji w moim portfelu i spokojnie życie z dywidendy w kolejnych latach w praca w godz 8-16 pozostanie w kategorii "chcę" a nie "muszę".....po 40-stce chyba zmieniają się priorytety i najcenniejszy jest chyba "święty spokój"...pozdro dla inwestorów