Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie pękać realizować swoją długoterminową strategię ~Dexter 4 2024-06-27 13:07
Wariaci odpalili się na wieść o CPK... naiwniacy. ~Szu 4 2024-06-27 09:57
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
dramtycznie słabe ~NICSIENIESPRAWDZIŁO 4 2024-06-27 09:24
przestańcie tak masowo wywalać około 70 to ruszy marcinl0 3 2024-06-27 07:51
A ja mam wszystkie oszczędności życia w XTB ~Ola 30 2024-06-26 21:25
BALON PENKŁ!!! zimeq 5 2024-06-26 17:18
Muszę się do czegoś przyznać ~Sławek 2 2024-06-26 17:07
Akcje XTB wracają do wzrostów. ~xzx 6 2024-06-26 16:34
Chociaż pomalucie ekran kompa żeby było ma zielono ~Sławek 5 2024-06-26 16:32
zawsze oplaca sie sprzedac przed wyplata dywidendy ~hmmm 1 2024-06-26 15:46
Już chyba nie wróci na ATH ~Max 7 2024-06-26 15:27
tak łoto wyglonda reinwestowanie dywidendy kompletna klapa ~wariatkowopolskie 1 2024-06-26 14:55
Kurs pokazuje zadziwiającą słabość ~Hue 1 2024-06-26 14:55
Ale ktoś namiętnie zbiera ~Beton777 13 2024-06-26 14:20
stracony tydzień to już widać ~ccc 4 2024-06-26 13:33
dzien jak codzien, xtb na czerwono ~eh 1 2024-06-26 13:16
W przyszłym roku z xtb odetnę kupon na 50k ~Dexter 7 2024-06-26 12:53
obligacje ~pqr 2 2024-06-26 12:00
Teraz czas na spokojną akumulację a nie wskakiwać do pędzącego pociągu ~Dexter 4 2024-06-26 09:49
bARDZO SŁABO dzisiaj widaćkiszonke wakacyjną ~degrengolada 1 2024-06-26 09:40
XTB jest niezagrożoną inwestycją ~Anakin33 4 2024-06-26 00:08
Dexter, czemu wycofujecie instalkę xStation? Klienci na niej zarabiali? ~Kevin 1 2024-06-25 15:08
Obrót jak na bazarze ~Woltan 1 2024-06-25 14:39
co tu taka degrengolada ani w te ani we te ~ledwietrzyma71 2 2024-06-25 13:46
Fajnie się odpoczywa nad Bałtykiem za dywidende ~Sławek 5 2024-06-25 13:15
KTÓREN TAK KURS NISZCZY CO SIE POLEPSZY TO SIE POPIEPRZY ~BURAKPOLSKI 1 2024-06-25 10:33
Pit to @Johnny_Watermen z twittera ~Fafik 9 2024-06-25 09:34
Beka z balona. To koniec ~Bb 1 2024-06-25 09:25
jeśl! usa zakończą się na czerwieni to jutro rano ponownie mogą ~123 9 2024-06-25 08:54
Moja cena docelowa to? ~ziemianin 7 2024-06-25 08:51
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.