|
Nie pękać realizować swoją długoterminową strategię
|
~Dexter
|
4
|
2024-06-27 13:07
|
|
Wariaci odpalili się na wieść o CPK... naiwniacy.
|
~Szu
|
4
|
2024-06-27 09:57
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
dramtycznie słabe
|
~NICSIENIESPRAWDZIŁO
|
4
|
2024-06-27 09:24
|
|
przestańcie tak masowo wywalać około 70 to ruszy
|
marcinl0
|
3
|
2024-06-27 07:51
|
|
A ja mam wszystkie oszczędności życia w XTB
|
~Ola
|
30
|
2024-06-26 21:25
|
|
BALON PENKŁ!!!
|
zimeq
|
5
|
2024-06-26 17:18
|
|
Muszę się do czegoś przyznać
|
~Sławek
|
2
|
2024-06-26 17:07
|
|
Akcje XTB wracają do wzrostów.
|
~xzx
|
6
|
2024-06-26 16:34
|
|
Chociaż pomalucie ekran kompa żeby było ma zielono
|
~Sławek
|
5
|
2024-06-26 16:32
|
|
zawsze oplaca sie sprzedac przed wyplata dywidendy
|
~hmmm
|
1
|
2024-06-26 15:46
|
|
Już chyba nie wróci na ATH
|
~Max
|
7
|
2024-06-26 15:27
|
|
tak łoto wyglonda reinwestowanie dywidendy kompletna klapa
|
~wariatkowopolskie
|
1
|
2024-06-26 14:55
|
|
Kurs pokazuje zadziwiającą słabość
|
~Hue
|
1
|
2024-06-26 14:55
|
|
Ale ktoś namiętnie zbiera
|
~Beton777
|
13
|
2024-06-26 14:20
|
|
stracony tydzień to już widać
|
~ccc
|
4
|
2024-06-26 13:33
|
|
dzien jak codzien, xtb na czerwono
|
~eh
|
1
|
2024-06-26 13:16
|
|
W przyszłym roku z xtb odetnę kupon na 50k
|
~Dexter
|
7
|
2024-06-26 12:53
|
|
obligacje
|
~pqr
|
2
|
2024-06-26 12:00
|
|
Teraz czas na spokojną akumulację a nie wskakiwać do pędzącego pociągu
|
~Dexter
|
4
|
2024-06-26 09:49
|
|
bARDZO SŁABO dzisiaj widaćkiszonke wakacyjną
|
~degrengolada
|
1
|
2024-06-26 09:40
|
|
XTB jest niezagrożoną inwestycją
|
~Anakin33
|
4
|
2024-06-26 00:08
|
|
Dexter, czemu wycofujecie instalkę xStation? Klienci na niej zarabiali?
|
~Kevin
|
1
|
2024-06-25 15:08
|
|
Obrót jak na bazarze
|
~Woltan
|
1
|
2024-06-25 14:39
|
|
co tu taka degrengolada ani w te ani we te
|
~ledwietrzyma71
|
2
|
2024-06-25 13:46
|
|
Fajnie się odpoczywa nad Bałtykiem za dywidende
|
~Sławek
|
5
|
2024-06-25 13:15
|
|
KTÓREN TAK KURS NISZCZY CO SIE POLEPSZY TO SIE POPIEPRZY
|
~BURAKPOLSKI
|
1
|
2024-06-25 10:33
|
|
Pit to @Johnny_Watermen z twittera
|
~Fafik
|
9
|
2024-06-25 09:34
|
|
Beka z balona. To koniec
|
~Bb
|
1
|
2024-06-25 09:25
|
|
jeśl! usa zakończą się na czerwieni to jutro rano ponownie mogą
|
~123
|
9
|
2024-06-25 08:54
|
|
Moja cena docelowa to?
|
~ziemianin
|
7
|
2024-06-25 08:51
|