Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
mniej reklam, więcej pieniędzy w kasie XTB ~aa 2 2024-07-15 14:28
Obrót 100 mln ~Alex 1 2024-07-15 14:28
Takie info akurat przy ATH !!! ~sylmad 3 2024-07-15 14:23
Leszcz porządnie wytrzepany ~Joor 1 2024-07-15 14:23
SP500 - załamanie kursu aż o... ~SP500 2 2024-07-15 14:17
powrót do normalnej ceny jeszcze dziś? ~locker 3 2024-07-15 14:07
Teraz Hiszpania potem reszta UE! ~MATI 4 2024-07-15 14:01
Tu już grubi spekulanci targają tą spółką. Niestety nic w tym dobrego ~Ali 1 2024-07-15 13:58
,,W HISZPANI XTB NIE REKLAMUJE JUŻ OD 2 LAT. DZIĘKUJE DOBRANOC ~Babx 1 2024-07-15 13:55
Znowu dajecie się wciągnąć w gierki spekuły. ~Wiemocogram 8 2024-07-15 13:55
Niekoniecznie zła wiadomość ~dr_E_Konom 7 2024-07-15 13:54
Ta zwłaszcza że zaraz odpala indonezja i anglia spoza unii hehe ~Abc 3 2024-07-15 13:52
2 lata nie reklamują w hiszpani więc czytać i myśleć to nie boli ~Ave 1 2024-07-15 13:52
Jakie aktualnie C/Z i ile kasy w kasie? ~Sty 1 2024-07-15 13:48
Dlaczego inni brokerzy nie spadają pod to info? ~mocarz 1 2024-07-15 13:47
kto kupił domino21377 3 2024-07-15 13:42
Ile jest firm z 1 mld. zysku ~Nick 3 2024-07-15 13:38
XTB Chile ~Egon 5 2024-07-15 13:33
Kluczowy komentarz spółki ~Inwestor 12 2024-07-15 13:33
Dziś znów kupiłem xtb ~Anakin33 1 2024-07-15 13:25
Ktoś ma jeszcze wątpliwości czy dodatkowe produkty są potrzebne? ~Maminieoddam 3 2024-07-15 13:18
Xtb i tak się nie reklamował w Hiszpanii ~Dexter 12 2024-07-15 13:09
Warto ostudzić emocje ~Doświadczony 2 2024-07-15 13:09
Mówiłem, zaraz zielen ~GRZESIEK 5 2024-07-15 13:07
Wirtualne straciłem dziś 50 000zl ~Listonosz 5 2024-07-15 12:59
Walka o akcjie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~konel 1 2024-07-15 12:59
Jutro 70 z przodu joor 1 2024-07-15 12:56
Super promocja. Wytrzepali rynek bravo ~Hf 3 2024-07-15 12:53
Teraz nie będzie nikt mógł się reklamować co ma CFD w ofercie ~Inwestor 2 2024-07-15 12:50
to dziś -10%? ~marek 8 2024-07-15 12:46
[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.