|
mniej reklam, więcej pieniędzy w kasie XTB
|
~aa
|
2
|
2024-07-15 14:28
|
|
Obrót 100 mln
|
~Alex
|
1
|
2024-07-15 14:28
|
|
Takie info akurat przy ATH !!!
|
~sylmad
|
3
|
2024-07-15 14:23
|
|
Leszcz porządnie wytrzepany
|
~Joor
|
1
|
2024-07-15 14:23
|
|
SP500 - załamanie kursu aż o...
|
~SP500
|
2
|
2024-07-15 14:17
|
|
powrót do normalnej ceny jeszcze dziś?
|
~locker
|
3
|
2024-07-15 14:07
|
|
Teraz Hiszpania potem reszta UE!
|
~MATI
|
4
|
2024-07-15 14:01
|
|
Tu już grubi spekulanci targają tą spółką. Niestety nic w tym dobrego
|
~Ali
|
1
|
2024-07-15 13:58
|
|
,,W HISZPANI XTB NIE REKLAMUJE JUŻ OD 2 LAT. DZIĘKUJE DOBRANOC
|
~Babx
|
1
|
2024-07-15 13:55
|
|
Znowu dajecie się wciągnąć w gierki spekuły.
|
~Wiemocogram
|
8
|
2024-07-15 13:55
|
|
Niekoniecznie zła wiadomość
|
~dr_E_Konom
|
7
|
2024-07-15 13:54
|
|
Ta zwłaszcza że zaraz odpala indonezja i anglia spoza unii hehe
|
~Abc
|
3
|
2024-07-15 13:52
|
|
2 lata nie reklamują w hiszpani więc czytać i myśleć to nie boli
|
~Ave
|
1
|
2024-07-15 13:52
|
|
Jakie aktualnie C/Z i ile kasy w kasie?
|
~Sty
|
1
|
2024-07-15 13:48
|
|
Dlaczego inni brokerzy nie spadają pod to info?
|
~mocarz
|
1
|
2024-07-15 13:47
|
|
kto kupił
|
domino21377
|
3
|
2024-07-15 13:42
|
|
Ile jest firm z 1 mld. zysku
|
~Nick
|
3
|
2024-07-15 13:38
|
|
XTB Chile
|
~Egon
|
5
|
2024-07-15 13:33
|
|
Kluczowy komentarz spółki
|
~Inwestor
|
12
|
2024-07-15 13:33
|
|
Dziś znów kupiłem xtb
|
~Anakin33
|
1
|
2024-07-15 13:25
|
|
Ktoś ma jeszcze wątpliwości czy dodatkowe produkty są potrzebne?
|
~Maminieoddam
|
3
|
2024-07-15 13:18
|
|
Xtb i tak się nie reklamował w Hiszpanii
|
~Dexter
|
12
|
2024-07-15 13:09
|
|
Warto ostudzić emocje
|
~Doświadczony
|
2
|
2024-07-15 13:09
|
|
Mówiłem, zaraz zielen
|
~GRZESIEK
|
5
|
2024-07-15 13:07
|
|
Wirtualne straciłem dziś 50 000zl
|
~Listonosz
|
5
|
2024-07-15 12:59
|
|
Walka o akcjie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~konel
|
1
|
2024-07-15 12:59
|
|
Jutro 70 z przodu
|
joor
|
1
|
2024-07-15 12:56
|
|
Super promocja. Wytrzepali rynek bravo
|
~Hf
|
3
|
2024-07-15 12:53
|
|
Teraz nie będzie nikt mógł się reklamować co ma CFD w ofercie
|
~Inwestor
|
2
|
2024-07-15 12:50
|
|
to dziś -10%?
|
~marek
|
8
|
2024-07-15 12:46
|