Dziś pewnie nie, ale jutro powrót na 70. Spadki niewspółmierne do info. Takie info realnie powinno spowodować spadek ~1-2% max. A tak naprawdę uważam, że nie ma znaczenia, bo te przepisy dotyczą WSZYSTKICH. Więc jeśli XTB nie moze sie reklamowac - to ich konkurencja tez nie. Wiec równowaga zachowana.