Najważniejsze na giełdzie to wiedzieć, w co się inwestuje. Wówczas takie wydarzenia jak dzisiaj nie budzą niepotrzebnych emocji. XTB jest przecież spułką działającą w bardzo kontrowersyjnej branży i nie pierwszy raz wchodzi w otwarty konflikt z regulatorem. Wystarczy przypomnieć niesławny casus MEGAŚLEDZTWA:
https://www.pb.pl/megasledztwo-w-sprawie-xtb-1110841