Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
✏️ Wsparcie przy 42 PLN ✏️ ~technik_at 4 2024-07-15 15:17
Dla fundow było za drogo to im pomogli. ~Wiemocogram 1 2024-07-15 15:17
1 miliard zł z kapitalizacji w kilka godzin, cyrk ~makler 1 2024-07-15 15:16
☢️ Realizacja zysku ☢️ ~ostrzegam 1 2024-07-15 15:15
Wreszcie nr 1! ~Max 1 2024-07-15 15:12
A może BlackRock coś wie? ~Nick 1 2024-07-15 15:12
Pytanie ~Bob 3 2024-07-15 15:11
☢️ Realizacja zysku ☢️ ~ostrzegam 1 2024-07-15 15:10
Oooooo k ~Sławek 7 2024-07-15 15:07
Widłowy ratuje śmiecia ~Joor 2 2024-07-15 15:06
K xtb czas dobiegł końca. Tak jak mówiłem ~Tt 1 2024-07-15 15:05
komu lapki urwalo? ~xx 1 2024-07-15 15:04
Widłowy! ~saruman 8 2024-07-15 15:02
przypsieszamy w kierunku 58 maxswinger 9 2024-07-15 14:58
Czy jest to możliwe aby kiedykolwiek nie było cyrków przed wynikami? ~Xxx 6 2024-07-15 14:53
Ale żadna firma co ma CFD nie może się reklamować w Hiszpanii ~KLUB200 8 2024-07-15 14:52
Dlaczego kurs innych brokerów nie spada ? ~myślący 14 2024-07-15 14:46
PKP CARGO !!! CD PROJEKT? CO TO SIE DZIEJE ~inwestor 1 2024-07-15 14:45
DO KOŃCA ROKU MIN 100ZL ~Hajhz 1 2024-07-15 14:43
NOWE RYNKI NA KTORE WCHODZI MAJA ŁACZNIE WIECEJ LUDZI NIZ OBECNE ~Isjnx 5 2024-07-15 14:38
Leci bardziej jak śmiecie na New Connect. Niezła reklama dla spółki ~Ali 1 2024-07-15 14:33
Za chwilę wchodzi zagranica ~ObserwatoR 3 2024-07-15 14:29
mniej reklam, więcej pieniędzy w kasie XTB ~aa 2 2024-07-15 14:28
Obrót 100 mln ~Alex 1 2024-07-15 14:28
Takie info akurat przy ATH !!! ~sylmad 3 2024-07-15 14:23
Leszcz porządnie wytrzepany ~Joor 1 2024-07-15 14:23
SP500 - załamanie kursu aż o... ~SP500 2 2024-07-15 14:17
powrót do normalnej ceny jeszcze dziś? ~locker 3 2024-07-15 14:07
Teraz Hiszpania potem reszta UE! ~MATI 4 2024-07-15 14:01
Tu już grubi spekulanci targają tą spółką. Niestety nic w tym dobrego ~Ali 1 2024-07-15 13:58
[x]
XTB -1,13% 108,16 2026-06-23 10:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.