Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jeszcze dzisiaj legendarny zielony wzwód? ~poliniak 1 2024-07-15 12:45
Super promocja, nic się nie stało, a tu 10% taniej ~poliniak 1 2024-07-15 12:43
Wracamy na zielone pole. Leszcz wytrzepany ~Pit 6 2024-07-15 12:43
psychiatra ~psychiatra 1 2024-07-15 12:38
Zebrane po 65 z groszami joor 1 2024-07-15 12:34
Za chwilę się okaże, że ~zenek 2 2024-07-15 12:33
XTB w Hiszpanii będzie wspołpracować z BlackRock ~mocraz 2 2024-07-15 12:33
Ale się dziś gruby odkupił ~Nick 1 2024-07-15 12:30
65,30 ~Vlo 1 2024-07-15 12:29
ponad 10 tys transakcji, stan na godz 12:27 ~makler 1 2024-07-15 12:27
Fajnie że to info nie ma znaczenia ~yyasd 6 2024-07-15 12:25
kabret ~makler 2 2024-07-15 12:25
Widły? ~Wiewiórka 1 2024-07-15 12:24
Za kilka dni kurs spadnie na 60 zł ~Janusz 12 2024-07-15 12:23
widełki dolne ustawione 65,26 maxswinger 7 2024-07-15 12:22
Ogromne obroty ~Sławek 1 2024-07-15 12:20
MEGA ABSURD !!! ~SŁABOMI 1 2024-07-15 12:13
Cena za akcji xtb ~Piter 2 2024-07-15 12:11
57 bronic jak konstytucji maxswinger 1 2024-07-15 12:11
GDZIE JEST SŁAWEK?! gielding 2 2024-07-15 12:11
dramat ubranych - o ATH można zapomnieć na dłuuugi czas ~marek 1 2024-07-15 12:10
Zakaz reklamy nie oznacza ~wiciu_ 3 2024-07-15 12:09
bankrut czy co ~akcjonariusz 2 2024-07-15 12:09
nadzwyczajne spadki, nadzwyczajne obroty ~marek 1 2024-07-15 12:06
Mówiłem że to kasyno ~Bb 5 2024-07-15 12:03
Tąpnięcie na akcjach XTB! Koniec z reklamą w Hiszpanii! - ANALIZA WIDEO! ~OIZ 1 2024-07-15 12:00
Ale piękna okazja do kupna ~Marcin 1 2024-07-15 12:00
Pobuja, pobuja i skończy na zielono ~Ja 6 2024-07-15 11:58
info ~marek 17 2024-07-15 11:54
✏️ Klasyczne zaniżanie dobiega końca ✏️ ~technik_at 3 2024-07-15 11:50
[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.