Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Żabka sruuuu! Szkoda że kontraktów na to nie ma ~Dexter 1 2024-10-18 10:24
Nie lękajcie się, będzie dobrze a nawet lepiej ~Dexter 1 2024-10-18 10:12
Dziś pompa ! Ucieczka kapitału z żabki ~Dexter 8 2024-10-18 10:12
Żabka sprzedana 10% zarobione, a tu promocja :) ~Dexter 13 2024-10-17 21:10
Pali się czy co? ~Arh 1 2024-10-17 17:02
Pumaaa gdzie jesteś? ~Marek 2 2024-10-17 16:47
Ale syf ~Olo 4 2024-10-17 16:34
sesja upadku polskiego rynku kapitalowego ~dadasdss 1 2024-10-17 16:08
CNC - codziennie niższe ceny ~Ikstebe 3 2024-10-17 14:46
to kiedy zmiana kodu na 5 z przodu? ~Jan_z_peronu 3 2024-10-17 12:42
owczy ped sie zrobil ~ccdcdsc 1 2024-10-17 12:35
ćwiczenie ~Omniscent 1 2024-10-17 11:59
Ja pier… co mnie podkusiło ~Inwestor 13 2024-10-17 11:56
Źle się dzieje ~Lol 9 2024-10-17 09:58
Na żabce palta rozdają ~tazzz 3 2024-10-17 09:48
znowu smierdzi kalemba ~fasdfasdddfs 3 2024-10-17 09:20
Jutro pompa. Hamulcowy ma coraz mniej akcji ~Dexter 10 2024-10-16 22:29
Uwaga ~KER 6 2024-10-16 22:00
Zmienność ~Lol 1 2024-10-16 17:51
Wjechały akcje żabki i zwrot kasy jutro pompa na xtb ! ~Dexter 13 2024-10-16 16:52
wymęczenie ~KUM 2 2024-10-16 16:30
Rządzący biorą się za internetowych oszustów ~Zapobiegliwy 3 2024-10-16 14:35
Kto lub co to z wymianą otc... ~Rewizor 1 2024-10-16 10:39
Cinkciarza czeka trudny dzień. ~Fins 1 2024-10-16 09:55
Kaczan - wyznawca sekty200 ~Pit 4 2024-10-16 09:04
Banki zalatwily Cinkciarza ? Nastepne XTB ? ~xyz 15 2024-10-15 23:05
A tyle razy mówiłem. Zamienić xtb na mercator ~Bartek 7 2024-10-15 18:24
Xtb a skupy i wezwania ~InwestorO 1 2024-10-15 16:10
WATCH & LEARN ~Omniscent 1 2024-10-15 15:07
XTBeee koniec wzrostów...mocny opór i cielaki go nie pokonają...? ~Dominicus 2 2024-10-15 14:39
[x]
XTB -3,05% 104,32 2026-06-26 16:39:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.