| Dziś czuję że musi być pompa, czasu coraz mniej | ~Dexter | 4 | 2024-10-21 10:22 |
| wyniki | ~sq | 8 | 2024-10-21 09:50 |
| Widać brak paliwa | ~Hue | 7 | 2024-10-21 09:42 |
| Dobra spolka sama się obroni | ~Tl | 1 | 2024-10-21 09:17 |
| Nie tylko Zlatan | ~Paweł | 4 | 2024-10-21 07:27 |
| XTB technicznie | ~niedźwiadek | 3 | 2024-10-20 23:13 |
| Złoto bije rekordy | ~Sławomir | 11 | 2024-10-20 20:54 |
| Czy tu będzie 70 do wyników ? | ~Sławek | 2 | 2024-10-20 20:06 |
| zadam tylko jedno pytanie ? | ~Marian | 23 | 2024-10-20 18:16 |
| Ciekawe gdzie trafią środki z Zabki | ~Kmicic | 3 | 2024-10-19 14:15 |
| Kiedy 10 zł/akcję dywidendy? | ~Ath | 4 | 2024-10-19 11:19 |
| Z trollami trzeba zrobić porządek | ~Dexter | 2 | 2024-10-19 10:33 |
| W dziale pracuje ponad 500 osób !!!! | ~Bambi22 | 3 | 2024-10-19 01:34 |
| DO CIERLIWYCH | ~Lis | 8 | 2024-10-18 20:29 |
| Nie boicie się tego? | lukasz7007 | 6 | 2024-10-18 19:17 |
| CFD Korzystne zmiany podatkowe w Niemczech | ~Helmut | 19 | 2024-10-18 17:35 |
| Kółka | ~Wujas | 1 | 2024-10-18 16:55 |
| Bujanie przed nami | ~Dziadzia | 3 | 2024-10-18 16:14 |
| Kolejny transfer z Allegro do XTB | ~Fins | 1 | 2024-10-18 15:59 |
| chyba już | ~Omniscent | 1 | 2024-10-18 15:12 |
| XTB/hojnie/3Q481/2Q 382/1Q556/2024 | ~EOL | 3 | 2024-10-18 11:49 |
| Żabka sruuuu! Szkoda że kontraktów na to nie ma | ~Dexter | 1 | 2024-10-18 10:24 |
| Nie lękajcie się, będzie dobrze a nawet lepiej | ~Dexter | 1 | 2024-10-18 10:12 |
| Dziś pompa ! Ucieczka kapitału z żabki | ~Dexter | 8 | 2024-10-18 10:12 |
| Żabka sprzedana 10% zarobione, a tu promocja :) | ~Dexter | 13 | 2024-10-17 21:10 |
| Pali się czy co? | ~Arh | 1 | 2024-10-17 17:02 |
| Pumaaa gdzie jesteś? | ~Marek | 2 | 2024-10-17 16:47 |
| Ale syf | ~Olo | 4 | 2024-10-17 16:34 |
| sesja upadku polskiego rynku kapitalowego | ~dadasdss | 1 | 2024-10-17 16:08 |
| CNC - codziennie niższe ceny | ~Ikstebe | 3 | 2024-10-17 14:46 |