Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dziś czuję że musi być pompa, czasu coraz mniej ~Dexter 4 2024-10-21 10:22
wyniki ~sq 8 2024-10-21 09:50
Widać brak paliwa ~Hue 7 2024-10-21 09:42
Dobra spolka sama się obroni ~Tl 1 2024-10-21 09:17
Nie tylko Zlatan ~Paweł 4 2024-10-21 07:27
XTB technicznie ~niedźwiadek 3 2024-10-20 23:13
Złoto bije rekordy ~Sławomir 11 2024-10-20 20:54
Czy tu będzie 70 do wyników ? ~Sławek 2 2024-10-20 20:06
zadam tylko jedno pytanie ? ~Marian 23 2024-10-20 18:16
Ciekawe gdzie trafią środki z Zabki ~Kmicic 3 2024-10-19 14:15
Kiedy 10 zł/akcję dywidendy? ~Ath 4 2024-10-19 11:19
Z trollami trzeba zrobić porządek ~Dexter 2 2024-10-19 10:33
W dziale pracuje ponad 500 osób !!!! ~Bambi22 3 2024-10-19 01:34
DO CIERLIWYCH ~Lis 8 2024-10-18 20:29
Nie boicie się tego? lukasz7007 6 2024-10-18 19:17
CFD Korzystne zmiany podatkowe w Niemczech ~Helmut 19 2024-10-18 17:35
Kółka ~Wujas 1 2024-10-18 16:55
Bujanie przed nami ~Dziadzia 3 2024-10-18 16:14
Kolejny transfer z Allegro do XTB ~Fins 1 2024-10-18 15:59
chyba już ~Omniscent 1 2024-10-18 15:12
XTB/hojnie/3Q481/2Q 382/1Q556/2024 ~EOL 3 2024-10-18 11:49
Żabka sruuuu! Szkoda że kontraktów na to nie ma ~Dexter 1 2024-10-18 10:24
Nie lękajcie się, będzie dobrze a nawet lepiej ~Dexter 1 2024-10-18 10:12
Dziś pompa ! Ucieczka kapitału z żabki ~Dexter 8 2024-10-18 10:12
Żabka sprzedana 10% zarobione, a tu promocja :) ~Dexter 13 2024-10-17 21:10
Pali się czy co? ~Arh 1 2024-10-17 17:02
Pumaaa gdzie jesteś? ~Marek 2 2024-10-17 16:47
Ale syf ~Olo 4 2024-10-17 16:34
sesja upadku polskiego rynku kapitalowego ~dadasdss 1 2024-10-17 16:08
CNC - codziennie niższe ceny ~Ikstebe 3 2024-10-17 14:46
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.