Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
A tyle razy mówiłem. Zamienić xtb na mercator ~Bartek 7 2024-10-15 18:24
Xtb a skupy i wezwania ~InwestorO 1 2024-10-15 16:10
WATCH & LEARN ~Omniscent 1 2024-10-15 15:07
XTBeee koniec wzrostów...mocny opór i cielaki go nie pokonają...? ~Dominicus 2 2024-10-15 14:39
A roboty dzisiaj odwróciły kierunek i podciągają kurs w górę. ~obserwator 1 2024-10-15 14:09
Od tygodni trwa zmasowany trolling ~WartoZauwazyc 1 2024-10-15 13:48
Co to za dziwne posty? ~FanBola 2 2024-10-15 13:37
Co to za płacz dot. JSW na forum XTB? ~FanBola 1 2024-10-15 13:04
żabka od 1. dnia w XTB ~Omniscent 1 2024-10-15 12:54
Ropa ~Protz 1 2024-10-15 11:56
Masz śmieć xtb czeka tylko na wyniki żeby gruchać o podłogę ~Tedi 1 2024-10-15 11:43
XTB wyniki ~Swek 10 2024-10-15 11:19
Perła w koronie ~KER 6 2024-10-15 09:23
Wejdź na X i zobacz jak was robią. ~Bolo 10 2024-10-14 22:18
Xtb EPS 2022/23/24/6.21/6,70/8,24/i ~EOL 3 2024-10-14 19:23
Zobaczmy ile jest shortów - profil na X - Informacje Giełdowe. ~KiM 3 2024-10-14 18:50
PÓŁ ROKU MIELI PAPIER? O CO TUTAJ CHODZI?!?!?! ~Xxx 2 2024-10-14 18:47
Xtb spółka,która ma coraz więcej rachunków klientów,oddajecie akcje? ~kenzo 8 2024-10-14 18:42
Ale maszyny zaniżały kurs dzisiaj. ~obserwator 1 2024-10-14 18:41
AT XTB:Popyt nie poradził sobie z oporem 63+ i teraz kierunek 60/59...? ~Dominicus 2 2024-10-14 17:36
Kalemba z santandera ~Jdjjebeev 1 2024-10-14 17:15
ch n warte to cale xtb ~adam 1 2024-10-14 16:03
Merytoryczne osoby na forum ~Pietrek 5 2024-10-14 15:56
Dlaczego oni potrzebują miesiąc żeby podać wyniki? ~Xxx 7 2024-10-14 15:39
Panie Onarze co robią z Xtb ~Lol 2 2024-10-14 15:32
jutro 65 sie melduje ~Dexter 8 2024-10-14 15:27
leszcze sie tratuja ~dsadsadef 2 2024-10-14 15:17
Czy kurs 63 powoduje uśmiech na twarzy? ~FanBola 3 2024-10-14 15:12
IBRAHIM ~dragan 4 2024-10-14 13:41
Nowy tydzień, stare mulenie ~Xxx 3 2024-10-14 12:32
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.