Nuda! A co jest po nudzie? Te kolo fortuny ciagle sie toczy ,po spadkach sa wzrosty i odwrotnie.Czekamy na wyniki za 3Q ,a jutro Żabka i wybory przezydenckie w USA,rajd swietego mikołaja ,windows dressing na koniec roku,więc ciekawie może być.Czy ktoś obliczył jaka dywidenda moze być z XTB?