zastanówcie się, po ile byłby dziś debiut XTB, gdyby dopiero miał mieć IPO. To jest magia IPO dobrych tematów. Dodatkowo na znacznie wcześniejszym etapie niż żabka, gdzie wygląda to na odcinanie kuponów. Tu cały czas mamy początek drogi. Myślenie tu i teraz ceną zostawcie day traderom.