Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
niestety ~egonolsen 1 2017-09-26 09:07
Konsorcjum w skład którego wchodzi spółka złożyło ofertę ... ~Niebieski 1 2017-09-25 23:22
Jak kończymy ~Leo 4 2017-09-25 17:41
9.30 a obroty 200k ~korba 9 2017-09-25 11:55
Znaczy co tu bedzie rajd jak na Qumak? 100% w pare dni ~Londynczyk 3 2017-09-25 09:55
i znów lipa... to jeszcze nie ta informacja ~Kamiloo79 2 2017-09-25 09:53
Jest nowy raport ~Grażyna 1 2017-09-24 15:06
jakiś urok czy co ? ~bombel 1 2017-09-22 22:35
Cz tu obrót jeszcze może wrócić ? sasiad 6 2017-09-19 15:08
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2017-09-07 13:26
Jest komunikat ~Ewelina 4 2017-09-05 20:59
ładny wzrost ~egonolsen 5 2017-09-04 20:46
chyba ~bombel 2 2017-09-01 19:54
Brawa dla COIG za raport ~gregOR 1 2017-08-31 21:39
jest raport ~Piotrw123 2 2017-08-31 21:34
Raport półroczny ~Natalia 1 2017-08-31 20:19
dzisiaj raport ~egonolsen 2 2017-08-31 16:52
Co u Wajdy słychać? ~Shadow 4 2017-08-31 08:44
tu nie ma wzrostó i nie będzie ~egonolsen 1 2017-08-24 20:59
takie infa i nic zaczynam się denerwowac ~Kamillos79 7 2017-08-20 22:43
Czy Wasko mogloby przejac konkurencje np HAWE i kiedy ? ~Czesio 3 2017-08-16 10:09
Jest komunikat ~Norbert 3 2017-08-15 08:28
Raport dostępny ~Investor 4 2017-08-10 11:04
1,85 ~egonolsen 4 2017-08-04 11:00
kiedy W pójdzie seidzieć? ~egonolsen 2 2017-08-03 18:21
Gdzie raport? ~Piotrw123 6 2017-08-02 14:24
Dno ~Balaam 6 2017-07-31 11:13
jednak wasko t owasko ~egonolsen 8 2017-07-24 18:26
Raport ~Romi 4 2017-07-19 09:10
nowe info ~pre 4 2017-07-17 10:27
[x]
WASKO 3,99% 6,78 2026-06-25 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.