Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pieniądze to syf ... ~wers 10 2019-12-26 19:06
Lektor pl switch ~Guard 1 2019-12-25 14:17
Czarodzieje od wzrostów lecimy na 1.99i niżej ~Tlustyponiedzialek 3 2019-12-23 16:35
Życzenia Świąteczne ~Jacek 3 2019-12-23 16:18
14 lutego bedzie ~adam43 3 2019-12-23 16:18
Farm51 juz 17% rośnie czas na varsaw..... ~Mikesz 1 2019-12-23 14:47
Cena/ wyprzedaże ~Buzyn 3 2019-12-23 09:56
nie zakłamywać rzeczywistości bee sie nie sprzedaje lipa ~pitia 8 2019-12-23 08:05
Tak przeglądam i widzę że marzycieli jest od groma pany to leci ~Donhodog 1 2019-12-23 07:55
Bee sie sprzedaje od reki ~bo 2 2019-12-23 07:40
złamiemy 2.11 i testujemy następny kanał do 1.5 tam pewnie sie zatrzyma ~loczek 3 2019-12-23 01:32
Wiem jedno gra się nie sprzedaje ~Reblew 5 2019-12-22 21:08
2.12 zagrożone, potem niżej ~spadki 2 2019-12-22 01:23
Czy ktoś może puścić na S ~Reznor 17 2019-12-21 16:41
to jeszcze nie czas na varsav pewnie cos wiecej pod koniec stycznia ~pitia 7 2019-12-21 10:29
W oczekiwaniu na 1 zł 2 zł 3 zł 4 zł 5 zł ~Ruchanienagrubo 6 2019-12-20 22:34
to jeszcze nie czas na varsav pewnie cos wiecej pod koniec stycznia ~pppp 1 2019-12-20 10:05
Debiut Ovid Works na GPW w 2020 roku ~Mark55 1 2019-12-20 08:56
Kupiłem gre ~TD8 13 2019-12-19 21:25
Dlaczego to tak mocno spada?? ~sirr 3 2019-12-19 18:19
Tutaj ten sam scenariusz co na VIVID Games ~Inwestor 2 2019-12-19 17:19
Obrót ~Major 1 2019-12-19 16:36
Artykuł w Parkiecie o Ovid Works ~wers 4 2019-12-19 12:49
Naganiacze ~RAYOS 6 2019-12-19 10:10
Wyceniać firmę na 50 mln zł hmmm ~Robert 17 2019-12-19 09:10
KTO MĄDRY SPRZEDA PÓKI JEST POWYŻEJ 2,50 zł,ja tak zrobiłem i nie żałuje ~Paweł 37 2019-12-18 22:09
Dzień dobry. Ale czy dobry? ~straszneinformacje 2 2019-12-18 18:03
Jak dobrze 2.45 a nie 1.45 jak na razie oczywiscie ~Jacek 5 2019-12-18 18:02
Koniec spadków nastąpi... ~Reznor 1 2019-12-18 16:16
Hihi ~Trader 1 2019-12-18 15:15
[x]
VARSAV 0,00% 0,47 2026-06-26 15:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.