Pieniądze to syf. Nie kupicie za nie nic wartościowego. Piszę to nie dlatego że je mam, tylko dlatego, że wiem czego nie mam. Pomyślcie o tym jak jutro zaczniecie ujadać na siebie przy rodzinnym stole...
Trzymajcie się ciepło w ten deszcz ohydny i życzmy sobie, żeby pszczółka latała wysoko :). Pozdrawiam Wers.