Hahaha!!! Ja cię nie mogię. Pieniędzy się zachciało zarabiać? Tu albo emisje albo warrianty. Ale cyrk na miodzie z frytkami. Oj... na miód to już was nie stać. Już właśnie mordercze szerszenie żrą wasze oszczędności. Tutaj efekt cieplarniany się nasila. Topnieją wasze środki. Ale nie bójcie się. Akcji będzie już niedługo więcej. Z Cypru płyną następne transfery do wywalenia w rynek. Na czymś w końcu trzeba zarabiać. Powodzenia!! HAHAHA!!!