Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
nie ma lekko, ale... ~ka 3 2019-12-18 12:41
Technika inwestowania na varsaw ~Jacek 2 2019-12-18 11:31
Śmiało ~Trader 8 2019-12-18 11:05
Jak z Pitbulla ~Jacek 1 2019-12-18 09:58
Kupujecie za 50mln nic, w dziś debiut Carbon po 30mln ~Krab 1 2019-12-18 09:36
Cena emisyjna nowych akcji równa 2 zl ~Jaro 2 2019-12-17 22:28
Czy tu też dymanie akcjonariuszy przez zarząd – jak na CI Games? ~gregc 4 2019-12-17 21:37
Znikają zlecenia sprzedaży ~Mark55 18 2019-12-17 20:54
Dlaczego leszcze nie kupują? ~Tomi 6 2019-12-17 17:44
Prezes nabył 700 tyś warantow ! ! ! Info ~Marcin 9 2019-12-17 17:43
Niezły zjazd ~Trader 2 2019-12-17 17:42
komentarz do komunikatu -1234- 4 2019-12-17 14:03
Przygoda o wersie i jego wydmuszce ~Fari 1 2019-12-17 13:09
Wartość Ovid to 17,4 mln zł na dziś, Metamorphosis wychodzi w Q1 ... ~wers 7 2019-12-16 20:40
Kupiłem ~Tomi 2 2019-12-16 18:07
Ładnie wystrzeliło ~Fari 1 2019-12-16 13:21
Rośnie jak na drożdżach ~Wild 1 2019-12-16 13:15
Nowy akcjonariusz? Ktoś objął waranty ~Gawior 1 2019-12-16 12:31
Komunikat ~Igła 1 2019-12-16 12:08
Ktoś wie kiedy będzie sygnał kupna ? ~Jeremi 1 2019-12-16 12:05
Nowy rok to będzie niezla jazda .... ~Dero 3 2019-12-16 10:51
Graj z trendem a nie przeciwko ~Reblew 4 2019-12-16 10:06
Jest info o OVID GAMES LINK :)))) ~Gawior 56 2019-12-15 20:23
To jakaś promocja? ~Prim 18 2019-12-13 21:43
panowie varsav jak varsav ale na malym volumenie bloberek sie budzi ~rolnik 10 2019-12-13 10:21
Ovid Works ~c330 2 2019-12-13 10:19
"Big Ben zamierza zostać wiodącym wydawcą gier AA na świecie." ~Robert 3 2019-12-13 10:06
WERS teraz napisze ze nie inwestuje sie nie swojego kapitalu ~loczek 7 2019-12-12 22:12
insajderski skupik? ~ka 10 2019-12-12 17:40
mój kumpel sprzedaje ~straszneinformacje 3 2019-12-11 23:19
[x]
VARSAV 0,00% 0,47 2026-06-26 15:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.