Jestem na tej spółce 2 lata myślałem ze gra która zrobią będzie naprawdę topowa. Kupiłem dla syna 11 lat na ps4. Ogarnął cała gierkę w 2h i koniec. Grafika fajna ale gra bardzo krótka. Już leży na półce. W porównaniu do innych gier ta szału nie zrobi i dlatego te spadki ona nie da zarobić a byłem takim optymista. Nawet kilka razy spr w media czy ma wzięcie. Ciagle wiszę te same sztuki a inne schodzą.