Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wolumen na wzrostach ~Igła 12 2020-01-13 16:43
Czy sa jeszcze na giledzie spolki ktore moga powtorzyc sukces DDProjekt? ~BOLEUSZ 9 2020-01-13 16:20
Główni wywalili kolejne tys akcji ulicy w tym tygodniu komunikat... ~Maestro 3 2020-01-13 16:02
pytanie do akcjonariuszy ... ~pawelzalewski 5 2020-01-13 15:49
Aktualne oceny - gra się sprzedaje i zbiera pozytywy!!! ~var 10 2020-01-12 23:16
Varsav jak Boombit ~Mark55 5 2020-01-12 22:06
Beesimulator ~adam43 1 2020-01-12 17:28
tylko fdgames link!!! będzie setki % ~analityk 1 2020-01-10 18:30
Łukasz Rosiński w No gravity games!!! link ~analityk 3 2020-01-09 21:18
FIRMA OD WRZEŚNIA W SILNYM TRENDZIE SPADKOWYM ~życzliwy 16 2020-01-09 19:40
Słabe recenzje „Bee Simulatora” ~życzliwy 8 2020-01-08 14:47
Super wynik sprzedażowy za grudzień ..... ~Marcel41 1 2020-01-08 11:50
jaka sprzedaz obstawiacie w 2019? ~Soundtrack 14 2020-01-07 18:40
Nie rozumie ludzi co.... ~Ruchanienagrubo 8 2020-01-07 17:39
Ostrzegałem was przy 5pln ~Pelikan 13 2020-01-04 22:44
Zaraz bedzie 2 zeta ~Andi 4 2020-01-03 17:37
ludzie CWA rusza! zaraz widły !!@ ~nowy 2 2020-01-02 17:34
kupilem dzis gre w media expert na switcha ~Dario 2 2020-01-02 17:29
No już czas ~Trader 3 2020-01-02 16:24
Którego jest raport za czwarty kwartał nie roczny ~Reblew 4 2020-01-02 11:17
3 zl zaraz peknie i jadymy dalej, caly tydzien i 5 zl ~rolnik 3 2020-01-02 10:51
nowy rok nowe możliwosci gra pod raport ~antek 6 2020-01-01 19:32
Jutro niespodzianka i wiadomość o nowej grze ~Peperoni 3 2019-12-30 18:32
GRA SIĘ SPRZEDAJE ~super 9 2019-12-29 16:59
Czekamy ~Wuj 2 2019-12-29 09:38
Cały czas dokładają podaży, chyba nic z tego na dziś ~Prezes 5 2019-12-28 14:34
Nowy wywiad z Rosińskim ~varsaviak 18 2019-12-27 22:46
W końcu zbili coś, tu są dolne na 2 zł strach myśleć co by mogło ~Alexx 4 2019-12-27 11:26
Odbicie zdechłego kota i dalsze bolesne spadki ~technik 3 2019-12-27 09:46
Na steam ~adam43 5 2019-12-27 02:44
[x]
VARSAV 0,00% 0,47 2026-06-26 15:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.