Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak widzicie poniedzialek i przyszły tydzien? ~Szczupak 34 2020-05-16 21:48
wierzcie ,nie wierzcie ale ja dzis wlasny miod krecilem,tez kiepsko ~rolnik 6 2020-05-16 18:06
Tak dla przypomnienia ~Dpo 4 2020-05-16 15:50
Ta spółka zajmuje się grami? ~Baja 18 2020-05-16 15:50
Wyciekł komunikat! ~izdek 5 2020-05-16 14:27
Sympatycy spółki, ktorzy ~Szczupak 3 2020-05-16 14:24
3pln spokojnie.... ~Sandacz 6 2020-05-16 13:58
Nie samą pszczołą... ~sss 1 2020-05-16 12:57
Pieknie spekaliscie sluchac wodzow i sypac ostro w przyszlym tygodniu ~GNIOT 1 2020-05-16 12:56
Jestem ekspertem to napiszę: */*uj, *upa i kamieni *upa ~Ruchanienagrubo 14 2020-05-16 12:46
tyle razy powtarzalem :ucz sie od januarego i piotrowicza ~rolnik 3 2020-05-16 06:35
Przesledzcie raporty CD Projektu ~Rybak 8 2020-05-16 00:10
Próg recoup ~Kaktusowy 11 2020-05-15 23:53
Nie ma co się denerwować. ~Dpo 3 2020-05-15 23:42
Raport nie zaskoczył. ~Sqrwinox 5 2020-05-15 23:13
Bez stesu ~zzzz 2 2020-05-15 22:48
W poniedziałek otwarcie na dużym plusie ~Lucjan_Szołajski 2 2020-05-15 22:12
Tak tylko zapytam czy macie świadomość że kupując akcje po 2,45 ~Bilans 7 2020-05-15 22:11
Dziś wszyscy jesteśmy adamami ~Adam_2 4 2020-05-15 21:44
Cześć Wers fernandel-crj 5 2020-05-15 21:25
A któż to się poczuł taki zniesmaczony moim komentarzem ... ~wers 14 2020-05-15 21:20
Adam jestem z Tobą.... randomez 10 2020-05-15 20:28
Panie Łukaszu ~adam43 20 2020-05-15 19:24
gdzie te slynne przelewy od epica? ~GNIOT 14 2020-05-15 19:23
łapcie raport ~Bigben 1 2020-05-15 18:53
wers do reznora ~wers 90 2020-05-15 16:33
Jest!!! Super!!! ~Drk 1 2020-05-15 15:25
kiedy raport za 1 kwartal? ~lagor 2 2020-05-15 14:17
czy pomyliłem się Ruchaś o jeden grosz, typując ... ~wers 11 2020-05-15 13:00
Znając podejście zarządu raport będzie o 17:05 randomez 8 2020-05-15 11:28
[x]
VARSAV 3,48% 0,48 2026-06-24 10:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.