Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ciekawy wywiad ~mike 18 2020-05-26 14:02
Co tak cicho? komar_13 14 2020-05-26 13:59
Transakcje na akcjach ~Jan 8 2020-05-26 10:13
Debiut OVID ~Jan 2 2020-05-26 08:52
Pany kupilem ~adam43 31 2020-05-25 22:39
Kto objął/obejmie 2 mln akcji serii H? Po jakiej cenie emisyjnej? prosefor 9 2020-05-24 01:43
Dlaczego ja sprzedałem TSGames?? :(( ~Dpo 6 2020-05-23 12:59
Wza czyżby wprowadzenie akcji do obrotu? ~Brykiet 7 2020-05-23 11:56
popatrzcie na hornigold co moze lukaszek z febrauarym zrobic ~rolnik 3 2020-05-21 16:45
teraz rozgywamy hornigold razem z februarym, poczekajcie i przyjdzie.. ~rolnik 1 2020-05-21 10:10
Giganci to będzie hit... ~Humanista 5 2020-05-21 10:00
W tym tygodniu informacja w sprawie dotacji? ~Michał 7 2020-05-20 17:46
A ja sobie tutaj siedzę ~Zielarz 9 2020-05-20 12:02
Dzisiaj Światowy Dzień Pszczół ~Natt 2 2020-05-20 10:43
Tyle naganiania bylo w week i wszystko psu w .... ~GNIOT 3 2020-05-20 09:03
Ten kto wiedział, ten zbierał. Systematycznie ... ~wers 55 2020-05-19 22:36
Szok ~Szok 32 2020-05-19 13:36
Co? Pszczółka maja się nie sprzedała?? ~straszneinformacje 10 2020-05-19 04:58
Pomysły ~Dpo 9 2020-05-18 20:08
********** Moja opinia o spółce Varsav.... - wers. ********* ~wers 23 2020-05-18 18:38
Warujecie juz razem z waszym przewodnikiem wersem na 1.2 ? ~GNIOT 6 2020-05-18 16:36
Reznor, zawału dostałeś ? ~wers 63 2020-05-18 14:53
dlaczego tak mało spadło? ~Tinti 20 2020-05-18 11:34
no i gdzie ten raport za I kwartał? ~abcd 2 2020-05-18 11:09
popatrzcie czym zajmuja sie inne spolki p.Lukasza tu-Hornig 2 734 930,33 ~ono 2 2020-05-18 09:31
Teraz da zarobić tylko Jujubee przed premierą Covid ~Varsbee 8 2020-05-18 08:49
Wers ~XXXXX 8 2020-05-18 05:37
Epic and Playstation ~Ruchanienagrubo 1 2020-05-18 00:59
Płaczki trzymać ~adam43 27 2020-05-17 23:08
wers zapraszam cie na SOFTBLUE ~Jankes 4 2020-05-16 23:39
[x]
VARSAV 3,48% 0,48 2026-06-24 10:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.