Ok to pszczołę mamy już załatwioną. Moim zdaniem zawalili z tym idiotycznym podejściem do sprzedaży tego produktu. Gra się nie sprzedaje i tyle. Dobrze, chociaż że im się zwróciła . Być może w listopadzie jak wejdzie na steam to się zmieni i pójdzie. Ale jak to u chłopaków z tej szalonej grupy bywa jak winda jedzie w dół to w końcu na którymś pietrze się zatrzyma i pojedzie w górę. A w górę przypominam ma jechać choćby pod coś takiego.
linkNie wygląda to źle tym bardziej jak zapowiadają będzie lepiej. Gra wydaje się mieć potencjał. Chociaż mam coraz większe wątpliwości, czym im chodzi o zrobiebie dobrej gry, czy tylko o......ale zostawmy to. Jak się uda to dopompują kurs nawet do 10-15. Bo jak gra będzie dobra to pchnie kurs razy 2 lub 3, a chłopaki jeszcze od siebie dołożą następne razy 2 lub 3. Bo pompować umieją.