Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wers krynica witamin? :) ~Dpo 1 2020-05-15 10:39
Trzymajcie się ~Bambosz 1 2020-05-15 09:27
Mam Varsav i Klabater ~Lolek 1 2020-05-15 08:56
jak myslicie ,sprzedali 1 mln bee dzieciakom w czasie pandemii?? ~rolnik 9 2020-05-15 07:01
Varsav --- wnisek o 5mln na projekt Quadrima ! info ~wers 25 2020-05-15 02:06
Obniżyli i wyciagali na koniec - typowe wyleszczanie, ktos jutro zarobi adamstrz 3 2020-05-14 23:34
Naruszenie regulaminu bankier.pl ~adminstrator 2 2020-05-14 13:45
o tej spółce sie mało pisze bo V jest pod koniec alfabetu ~ninini 2 2020-05-12 16:06
Raport na dniach obstawiam 2mln straty w związku z odpisami..... ~Marcel41 21 2020-05-12 11:29
głupich +40 procent nie umiecie zrobić przy rosnącym rynku ~nieszczepsięnakowid 8 2020-05-09 12:59
ładnie się ubija na tych poziomach ~new 3 2020-05-08 15:26
wyszedlem 1/2 z blooberka, dopelnilem troche varsa, nie dalo inaczej ~rolnik 4 2020-05-08 14:58
Bull bull bull ~adam43 29 2020-05-08 13:59
Wersik ~adam43 1 2020-05-08 11:00
Taka tam odskocznia ~Igła 2 2020-05-07 23:06
Ovid Works otrzymał grant od Epic Games za grę Metamorphosis ~izdek 2 2020-05-07 11:20
pomalutku skracam pozycje na blooberku, pllanuje dopakowac troche varsav ~rolnik 12 2020-05-07 09:16
Ktoś ładnie zrzuca na początku sesji od kilku dni, po... ~wers 50 2020-05-07 05:05
uuuu mizeria okrutna to jaka strata po I kw??? ~papa 10 2020-05-06 10:52
dzis znowu ogromny zarobek na blooberze a tu znowu NIC ~rolnik 16 2020-05-05 09:51
rolnik ma racje ,przydalbu sie tu January, patrzcie na OML ~ono 1 2020-05-04 18:39
to juz paredziesiat procent zysku?? ~Mondzi 4 2020-05-04 02:28
Brzeg Dolny pozdrawia Adama43 ~Rutkowski_crew 10 2020-05-03 13:57
Czy są tu.... ~Ruchanienagrubo 6 2020-05-02 12:01
Adam43 - pozytywny znak dla kursu ~Rybak 31 2020-05-02 00:26
Adasiu a nie myslisz ze teraz bedzie 3.41? ~Baja 10 2020-05-01 21:32
adam69 ~Kaktusowy 3 2020-05-01 02:05
tak sobie patrze na moj portfel ( znacie) i widze,ze wszystko rosnie z. ~rolnik 21 2020-04-30 23:23
Może niech sprzedają panele fotowoltaiczne ~rolnik 2 2020-04-30 23:10
czekamy na info ze spółki ~dp 1 2020-04-30 13:09
[x]
VARSAV 3,48% 0,48 2026-06-24 10:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.