|
wers krynica witamin? :)
|
~Dpo
|
1
|
2020-05-15 10:39
|
|
Trzymajcie się
|
~Bambosz
|
1
|
2020-05-15 09:27
|
|
Mam Varsav i Klabater
|
~Lolek
|
1
|
2020-05-15 08:56
|
|
jak myslicie ,sprzedali 1 mln bee dzieciakom w czasie pandemii??
|
~rolnik
|
9
|
2020-05-15 07:01
|
|
Varsav --- wnisek o 5mln na projekt Quadrima ! info
|
~wers
|
25
|
2020-05-15 02:06
|
|
Obniżyli i wyciagali na koniec - typowe wyleszczanie, ktos jutro zarobi
|
adamstrz
|
3
|
2020-05-14 23:34
|
|
Naruszenie regulaminu bankier.pl
|
~adminstrator
|
2
|
2020-05-14 13:45
|
|
o tej spółce sie mało pisze bo V jest pod koniec alfabetu
|
~ninini
|
2
|
2020-05-12 16:06
|
|
Raport na dniach obstawiam 2mln straty w związku z odpisami.....
|
~Marcel41
|
21
|
2020-05-12 11:29
|
|
głupich +40 procent nie umiecie zrobić przy rosnącym rynku
|
~nieszczepsięnakowid
|
8
|
2020-05-09 12:59
|
|
ładnie się ubija na tych poziomach
|
~new
|
3
|
2020-05-08 15:26
|
|
wyszedlem 1/2 z blooberka, dopelnilem troche varsa, nie dalo inaczej
|
~rolnik
|
4
|
2020-05-08 14:58
|
|
Bull bull bull
|
~adam43
|
29
|
2020-05-08 13:59
|
|
Wersik
|
~adam43
|
1
|
2020-05-08 11:00
|
|
Taka tam odskocznia
|
~Igła
|
2
|
2020-05-07 23:06
|
|
Ovid Works otrzymał grant od Epic Games za grę Metamorphosis
|
~izdek
|
2
|
2020-05-07 11:20
|
|
pomalutku skracam pozycje na blooberku, pllanuje dopakowac troche varsav
|
~rolnik
|
12
|
2020-05-07 09:16
|
|
Ktoś ładnie zrzuca na początku sesji od kilku dni, po...
|
~wers
|
50
|
2020-05-07 05:05
|
|
uuuu mizeria okrutna to jaka strata po I kw???
|
~papa
|
10
|
2020-05-06 10:52
|
|
dzis znowu ogromny zarobek na blooberze a tu znowu NIC
|
~rolnik
|
16
|
2020-05-05 09:51
|
|
rolnik ma racje ,przydalbu sie tu January, patrzcie na OML
|
~ono
|
1
|
2020-05-04 18:39
|
|
to juz paredziesiat procent zysku??
|
~Mondzi
|
4
|
2020-05-04 02:28
|
|
Brzeg Dolny pozdrawia Adama43
|
~Rutkowski_crew
|
10
|
2020-05-03 13:57
|
|
Czy są tu....
|
~Ruchanienagrubo
|
6
|
2020-05-02 12:01
|
|
Adam43 - pozytywny znak dla kursu
|
~Rybak
|
31
|
2020-05-02 00:26
|
|
Adasiu a nie myslisz ze teraz bedzie 3.41?
|
~Baja
|
10
|
2020-05-01 21:32
|
|
adam69
|
~Kaktusowy
|
3
|
2020-05-01 02:05
|
|
tak sobie patrze na moj portfel ( znacie) i widze,ze wszystko rosnie z.
|
~rolnik
|
21
|
2020-04-30 23:23
|
|
Może niech sprzedają panele fotowoltaiczne
|
~rolnik
|
2
|
2020-04-30 23:10
|
|
czekamy na info ze spółki
|
~dp
|
1
|
2020-04-30 13:09
|