Na kazdej firmie mozna zarobic, wazne jest kiedy kupic i sprzedac i po ile ... a to nie jest latwe ..
Zwalanie waszej nieudolosci inwestycyjnej na polityke, zarzady lub inne czynniki to dowod amatorstwa ...
Mozna zarobic na PKO, Alior, KGHM ...
Ale tez mozna stracic na mBanku, TSGames CDproject ...
Amatorzy zawsze znajda winnego a nie swoja nieudolnosc :)