Forum giełdowe spółki TORPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tłuste koty weszły,zaczynają się "super marze" i "super wyniki" ~tommy 1 2023-05-09 19:00
UCIEKAĆ póki czas ~ella 1 2023-05-09 18:42
No i tak to jest ze spolkami SP ~Cfe 14 2023-05-09 16:42
OFE NN miał chyba ponad 2 mln akcji? czy to oni sprzedają? ~Pablo 1 2023-05-09 16:36
ZNAWCY A KIEDY TO.... ~Bigos 1 2023-05-09 16:13
Dno ~Tenat 13 2023-05-09 14:55
Ta sytuacja to całkowita kompromitacja zarządu!! ~ran 4 2023-05-09 14:33
ale dziś pierdyknie na 20dychy ~ce 5 2023-05-09 13:32
Zysk 2022 vs 2021 ~Pablo 17 2023-05-09 13:31
Pieniądze zainwestowane zwiększą 20 krotnie zyski ~shogunek 4 2023-05-09 13:30
Wy nie pojmujecie zasad tej spolki ~Cfe 14 2023-05-09 11:22
Wyniki TRAKCJI po wejściu Skarbu Państwa,przychody są,zysku NIE MA,a tu? ~Sadi 10 2023-05-09 08:26
Mam tego troche..... Handlować że stratą czy czekać? ~Klucz 9 2023-05-08 18:58
Coś musi poprawić te zwirowania ~Cargo_man 8 2023-05-08 17:26
Trzy szóstki 6,66 ~Ryza 7 2023-05-08 09:21
c/wk=0.9; c/z=2 ~analityk_rynkowy 9 2023-05-07 17:51
Budimex niech CPK jeszcze przejmie ~Dawcakapitału 1 2023-05-07 11:15
Po ile fundusze kupowały?? ~Prawda 5 2023-05-06 19:47
Problemem nie jest brak dywidendy za 2022 ale ~Czorny_mason 3 2023-05-06 15:45
do wielkiej inwestycji są potrzebne wielkie koszty i wybrano Torpol ~MC60 3 2023-05-06 08:46
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 11 2023-05-05 20:24
Inwestycja w Horałę i Sasina lobotomek 14 2023-05-05 19:16
Kto to oddaje po tych cenach,trochę dziwne to wszystko. ~Staszek 22 2023-05-05 19:01
Pytanie, kto odbiera ~luk 6 2023-05-05 17:59
€€€ No to mamy nasza perełkę wytypowana na HIT23 €€€ ~KPO 7 2023-05-05 13:14
DM BDM rekomenduje "akumuluj" Torpol ~greg 6 2023-05-05 12:19
Ostatnia szansa żeby wyjść powyżej 16? ~Hmmm 1 2023-05-05 12:13
Kurs dziś nadal wyżej jak przed Wyzwoleniem Polski XI 2015r. ~sumsum 2 2023-05-05 11:46
Gruby sypie z ukrytego ~ObserwatoR 1 2023-05-05 11:16
Uciekajcie stad ~Cfe 3 2023-05-05 11:14
[x]
TORPOL 1,46% 69,50 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.