Forum giełdowe spółki SYNTHAVERSE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Spółka jest tyle wart za ile ludzie kupują. ~boly 2 2026-01-09 19:37
4 zlote a akcje warte 0,10 groszy ~Zibi 14 2026-01-09 17:45
Normalnie FENIX ~boly 1 2026-01-09 14:48
ESPI za rogiem ~boly 17 2026-01-09 09:50
Coś na rzeczy,nie wszystko wiemy. ~boly 9 2026-01-08 21:47
Tak działają stany (U$A) zgarniają na koniec ~Marcin 2 2026-01-08 19:51
raczej tak ~wojtek 1 2026-01-07 22:16
czy ma ktos problem z uruchomieniem etradera z Pekao? ~d4rek 15 2026-01-07 10:07
Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz ~enki 4 2026-01-07 10:07
Czyżby koniec podbitki ~Zibi 10 2026-01-06 22:11
Informacja z końca ubiegłego roku ~Optymista 3 2026-01-06 16:38
czy kolejny raz po 3,6-3,8? ~RED 11 2026-01-05 20:05
Czy to czas na kolejny dodruk w starym stylu? ~Dopotwierdzenia 1 2026-01-05 12:58
ESPI - Podpisanie protokołu odbioru linii technologicznej w Centrum B+R ~Mis 7 2026-01-05 11:44
Norma ~Obiektywny 9 2026-01-05 11:27
YouTube nowy film ~JJ 14 2026-01-05 10:49
Będzie się dzialo ~Rolnik 2 2026-01-05 10:21
Dopiero wczoraj ~Ciekawski 11 2026-01-05 10:01
Kiedy wyniki???? ~Klemens 4 2026-01-05 08:43
Kursik 30____ ~Donkonreo 1 2026-01-04 22:02
Oceny II etap zapakować się :) ~KL 7 2026-01-04 20:45
Co grubego sie szykuje !!!! ~Ania 7 2026-01-04 15:26
Maja szansę na grant 23 mln z NCBiR - przeszli do II etapu ~Kris 2 2026-01-04 13:23
Obejrzałem film. ~boly 3 2026-01-04 09:35
A cio tu się stanęło cio to... ~Cierpliwy 7 2026-01-03 16:55
ESPI ~Obiektywny 3 2026-01-02 13:23
co na Nowy Rok planuje spółka w kateogii "mamy"? ~RED 7 2026-01-02 13:23
Jaka pierwsza sesja w roku.... ~Spoko 2 2026-01-02 13:08
19.2 mld zł na ochronę zdrowia 2026 ~Anonim 13 2026-01-01 20:18
ESPI sąd ~biohazard 1 2025-12-30 15:47
[x]
SNTVERSE 0,37% 2,70 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.