|
Spółka jest tyle wart za ile ludzie kupują.
|
~boly
|
2
|
2026-01-09 19:37
|
|
4 zlote a akcje warte 0,10 groszy
|
~Zibi
|
14
|
2026-01-09 17:45
|
|
Normalnie FENIX
|
~boly
|
1
|
2026-01-09 14:48
|
|
ESPI za rogiem
|
~boly
|
17
|
2026-01-09 09:50
|
|
Coś na rzeczy,nie wszystko wiemy.
|
~boly
|
9
|
2026-01-08 21:47
|
|
Tak działają stany (U$A) zgarniają na koniec
|
~Marcin
|
2
|
2026-01-08 19:51
|
|
raczej tak
|
~wojtek
|
1
|
2026-01-07 22:16
|
|
czy ma ktos problem z uruchomieniem etradera z Pekao?
|
~d4rek
|
15
|
2026-01-07 10:07
|
|
Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz
|
~enki
|
4
|
2026-01-07 10:07
|
|
Czyżby koniec podbitki
|
~Zibi
|
10
|
2026-01-06 22:11
|
|
Informacja z końca ubiegłego roku
|
~Optymista
|
3
|
2026-01-06 16:38
|
|
czy kolejny raz po 3,6-3,8?
|
~RED
|
11
|
2026-01-05 20:05
|
|
Czy to czas na kolejny dodruk w starym stylu?
|
~Dopotwierdzenia
|
1
|
2026-01-05 12:58
|
|
ESPI - Podpisanie protokołu odbioru linii technologicznej w Centrum B+R
|
~Mis
|
7
|
2026-01-05 11:44
|
|
Norma
|
~Obiektywny
|
9
|
2026-01-05 11:27
|
|
YouTube nowy film
|
~JJ
|
14
|
2026-01-05 10:49
|
|
Będzie się dzialo
|
~Rolnik
|
2
|
2026-01-05 10:21
|
|
Dopiero wczoraj
|
~Ciekawski
|
11
|
2026-01-05 10:01
|
|
Kiedy wyniki????
|
~Klemens
|
4
|
2026-01-05 08:43
|
|
Kursik 30____
|
~Donkonreo
|
1
|
2026-01-04 22:02
|
|
Oceny II etap zapakować się :)
|
~KL
|
7
|
2026-01-04 20:45
|
|
Co grubego sie szykuje !!!!
|
~Ania
|
7
|
2026-01-04 15:26
|
|
Maja szansę na grant 23 mln z NCBiR - przeszli do II etapu
|
~Kris
|
2
|
2026-01-04 13:23
|
|
Obejrzałem film.
|
~boly
|
3
|
2026-01-04 09:35
|
|
A cio tu się stanęło cio to...
|
~Cierpliwy
|
7
|
2026-01-03 16:55
|
|
ESPI
|
~Obiektywny
|
3
|
2026-01-02 13:23
|
|
co na Nowy Rok planuje spółka w kateogii "mamy"?
|
~RED
|
7
|
2026-01-02 13:23
|
|
Jaka pierwsza sesja w roku....
|
~Spoko
|
2
|
2026-01-02 13:08
|
|
19.2 mld zł na ochronę zdrowia 2026
|
~Anonim
|
13
|
2026-01-01 20:18
|
|
ESPI sąd
|
~biohazard
|
1
|
2025-12-30 15:47
|