Forum giełdowe spółki SYNTHAVERSE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tu tylko są komunikaty o akcjach ~Kumaty 2 2026-02-09 18:07
Czas na przełom 1-mna 10 2026-02-09 16:26
Przlom ~Blady 1 2026-02-09 09:30
TÓ BENDZIE W LIPCó 2022 77 ZŁ TAK PISAŁ ZEUS Z WROCKA BUAHAHHAHAH ~zeusbajkopisarz 4 2026-02-08 18:11
za jakie wyniki spółki jest ten program motywacyjny? ~RED 5 2026-02-08 00:17
jedynie przejęcie... ~RED 14 2026-02-07 18:59
Dzisiaj 6zl ???? ~Klemens 14 2026-02-06 15:22
Obrót ~Janek 3 2026-02-06 15:06
Mam już dość Zarządu i ich handlu akcjami!!! ~Jaro 12 2026-02-06 13:55
Ubrali w obietnice ~Kumaty 2 2026-02-06 13:29
jakie wykształcenie Prezesa ? ~der 9 2026-02-06 13:27
Pan Chodkowski szykuje ESPI na powitanie. ~boly 43 2026-02-06 08:39
Kto to jest? ~Obiektywny 10 2026-02-05 17:57
Obrót ~Janek 1 2026-02-05 16:53
Robimy akcję STOP kupowaniu akcji? ~ktos 2 2026-02-05 05:57
Nie ma pod co rosnąć. ~boly 21 2026-02-04 23:29
Tych akcji nikt nie chce ~Młodzik 9 2026-02-04 23:15
Kiedy były prezes odda program motywacyjny za szkode na kursie spólki? ~der 8 2026-02-04 16:07
Zakup ~MadziazBobrem 1 2026-02-04 13:37
Gruźlica wraca szczepionki potrzebne ~Marcin 7 2026-02-04 11:36
Coraz większe haki ~Info 13 2026-02-04 11:12
Już mnie wk*** ta spółka ~Biomed 3 2026-02-04 11:06
A co to się stanęło ~Kumaty 11 2026-02-04 10:02
Mietek kiedy nowy motór? ~Info 2 2026-02-03 23:29
jako motywacja ? ~der 10 2026-02-03 23:12
Ludzie kupiłem dziś i już straciłem ~Młodzik 7 2026-02-03 17:27
A to coś ~MadziazBobrem 4 2026-02-03 17:25
A wy nadal się modlicie ~MadziazBobrem 1 2026-02-03 11:00
Kiedy dolne widły - 30% ~Młodzik 4 2026-02-03 10:24
Warranty serii A - objęcie akcji serii T. ~boly 2 2026-02-03 10:23
[x]
SNTVERSE -0,56% 2,69 2026-06-24 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.