Forum giełdowe spółki SYNTHAVERSE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zależność ~obiektywny 1 2026-01-19 12:23
Blady ~Blady 1 2026-01-19 11:18
marna perspektywa ~wojtek 10 2026-01-18 22:58
Pisałem ze ucieknie ~Kumaty 6 2026-01-17 22:07
Wacamy ~obiektywny 7 2026-01-16 20:53
NOTOWANIA NOWEGO PREZESA I firmy LECĄ NA PYSK..TERAZ JUŻ TYLKO. ~Onufry-senior 3 2026-01-16 19:48
oddelegowanie Dariusza i zmiana dla Artura... ~RED 4 2026-01-16 16:57
Co to się teraz z tego wykresu urodzi ~boly 1 2026-01-15 19:31
Mój sen ~Ciekawski 4 2026-01-15 18:36
Wszyscy tak bardzo narzekali na prezesa ~Ciekawy 8 2026-01-15 17:57
Film Artur ratuje Gwiazdkę... ~biohazard 1 2026-01-15 11:38
Dziś jeszcze po zielonej stronie ~boly 7 2026-01-15 07:48
Czyżby kolejne spadki pod nowego prezesa ~Zibi 2 2026-01-14 15:57
jak zwykle.......... brawo ~wojtek 3 2026-01-14 14:20
To teraz ~obiektywny 4 2026-01-14 11:02
oddelegowanie Dariusza i zmiana dla Artura... ~RED 1 2026-01-14 10:24
Zmiany w zarządzie !!! ~Kramer 3 2026-01-14 09:48
Mietek sypie ~Info 2 2026-01-14 09:13
Dr Artur Chodkowski ~boly 8 2026-01-14 08:16
Odwołano prezesa ~Rakieta 7 2026-01-14 08:16
Czym podpadł ~Obiektywny 1 2026-01-13 23:57
13 stycznia do obrotu wchodzą akcje obejmowane po 4,6 ~Kris 12 2026-01-13 20:35
UE-Mercosur ~Obiektywny 9 2026-01-13 17:10
Mogłem kupić po 3.5 ~Kumaty 21 2026-01-13 16:40
Kiedy ogłoszą w końcu ten nowy lek . ~Włodek 5 2026-01-13 15:09
Blady ~Blady 2 2026-01-13 15:06
Tu już żadnych kółek nie zrobicie. ~boly 12 2026-01-12 18:53
Dziś jedziemy w drogę do 4,6 ~boly 1 2026-01-12 08:58
Kwestia 5-tka z przodu??? ~BK01341 1 2026-01-10 09:13
Spółka jest tyle wart za ile ludzie kupują. ~boly 2 2026-01-09 19:37
[x]
SNTVERSE -0,37% 2,69 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.