Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Nawet forum zamarło - a jutro można wspominać SBE o zapalić świeczkę akcjoinm 3 2026-04-07 07:39
​SBE vs. Gwiazdy IT/AI na GPW: Gdzie jest realny potencjał wzrostu? ~NiePozdro 2 2026-04-06 18:08
60 miesięcy serwisu to fundament pod wielokrotny wzrost wyceny. ~Pozdro 3 2026-04-06 12:14
@pozdro przestań juz spamować tyle! ~Niespamuj 7 2026-04-05 17:33
Jest szansa, że z rozpędu 1zł pęknie w tym roku. ~Analityk 4 2026-04-03 17:15
GPW krwawi po Trumpie, a SoftBlue idzie pod prąd! ESPI tuż za rogiem. ~Pozdro 2 2026-04-02 14:31
Kiedy dowiemy się czy odwołania były skuteczne, czy nie? ~kot 14 2026-04-02 13:38
a luka wciąż nie domknięta ~miszcz 1 2026-04-02 13:25
Skok Z 26gr na 6zl po infie ??? ~biedny 7 2026-04-01 20:42
Rynek dyskontuje ESPI. Dzisiejsze +7,88% to dopiero przedbiegi! ~Pozdro 1 2026-04-01 18:37
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum a tak wygląda biurowiec INVENTION który ma większościowy udział w SBE akcjoinm 2 2026-04-01 18:35
Zajączek już kica...? ~Xyz 2 2026-04-01 15:14
W KIO nie ma odwolan w marcu ~Jw 3 2026-04-01 10:25
No kupujcie bo piszą tu że będzie 5 a nawet 6 zeta!! ~Pkc 2 2026-03-31 13:33
Jest już odpał na te kilka złociszy ? ~Lambo 2 2026-03-31 13:31
Bajkopisarze piszą o 3 zł ~Hehe 9 2026-03-31 10:02
KONIEC WRÓŻENIA, CZAS NA MATEMATYKĘ (CEL: 5-6 ZŁ) ~Pozdro 3 2026-03-31 09:14
Mamy tutaj gościa co jak sie pojawi to tylko spada ~Pawlikowski 3 2026-03-31 06:39
Eksperci forumowi piszą o 1zl,3zl a może wiecej z ok 20 gr ~Fuks 2 2026-03-30 23:22
Sprostowanie: Konkurencja rzuca "atomówki" prawne(KIO 1196/26 i 1199/26) ~Pozdro 3 2026-03-30 20:18
SoftBlue zamiata konkurencję – Sprint i MCX definitywnie poza grą! ~Pozdro 3 2026-03-30 20:17
SoftBlue 2.0! kontrakt za 24 mln i technologia ElevenLabs = droga na ATH ~Pozdro 5 2026-03-30 20:16
Co po ESPI o podpisaniu kontraktu? (23,6 mln zł i ElevenLabs) ~Pozdro 12 2026-03-30 07:59
Przyszły tydzień zapowiada się rewelacyjnie ~Pozdro 2 2026-03-28 10:48
Dwa odwołania w terminie ~ładnykontrakt 20 2026-03-27 11:13
Akcjoinm jak tam działalność operacyjna InwenszynMed? ~Igor 6 2026-03-26 20:19
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Michał zwolnij tego nieudacznika animatora bo nudni już jesteście akcjoinm 2 2026-03-26 20:18
jak się pojawi akcio vel zenezakcentu to hyenergy do piachu - przkeażcie technik-at 4 2026-03-26 20:15
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Kapitalizacja SBE to 24 mln a umowa podpisana na 23,5 mln hahahaha akcjoinm 2 2026-03-26 14:27
Niecierpliwi oddali w dołku ~hiena 4 2026-03-26 08:10
[x]
SOFTBLUE 0,44% 0,23 2026-06-25 16:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.