Nawet forum zamarło - a jutro można wspominać SBE o zapalić świeczkę
|
akcjoinm
|
3
|
2026-04-07 07:39
|
|
SBE vs. Gwiazdy IT/AI na GPW: Gdzie jest realny potencjał wzrostu?
|
~NiePozdro
|
2
|
2026-04-06 18:08
|
|
60 miesięcy serwisu to fundament pod wielokrotny wzrost wyceny.
|
~Pozdro
|
3
|
2026-04-06 12:14
|
|
@pozdro przestań juz spamować tyle!
|
~Niespamuj
|
7
|
2026-04-05 17:33
|
|
Jest szansa, że z rozpędu 1zł pęknie w tym roku.
|
~Analityk
|
4
|
2026-04-03 17:15
|
|
GPW krwawi po Trumpie, a SoftBlue idzie pod prąd! ESPI tuż za rogiem.
|
~Pozdro
|
2
|
2026-04-02 14:31
|
|
Kiedy dowiemy się czy odwołania były skuteczne, czy nie?
|
~kot
|
14
|
2026-04-02 13:38
|
|
a luka wciąż nie domknięta
|
~miszcz
|
1
|
2026-04-02 13:25
|
|
Skok Z 26gr na 6zl po infie ???
|
~biedny
|
7
|
2026-04-01 20:42
|
|
Rynek dyskontuje ESPI. Dzisiejsze +7,88% to dopiero przedbiegi!
|
~Pozdro
|
1
|
2026-04-01 18:37
|
a tak wygląda biurowiec INVENTION który ma większościowy udział w SBE
|
akcjoinm
|
2
|
2026-04-01 18:35
|
|
Zajączek już kica...?
|
~Xyz
|
2
|
2026-04-01 15:14
|
|
W KIO nie ma odwolan w marcu
|
~Jw
|
3
|
2026-04-01 10:25
|
|
No kupujcie bo piszą tu że będzie 5 a nawet 6 zeta!!
|
~Pkc
|
2
|
2026-03-31 13:33
|
|
Jest już odpał na te kilka złociszy ?
|
~Lambo
|
2
|
2026-03-31 13:31
|
|
Bajkopisarze piszą o 3 zł
|
~Hehe
|
9
|
2026-03-31 10:02
|
|
KONIEC WRÓŻENIA, CZAS NA MATEMATYKĘ (CEL: 5-6 ZŁ)
|
~Pozdro
|
3
|
2026-03-31 09:14
|
|
Mamy tutaj gościa co jak sie pojawi to tylko spada
|
~Pawlikowski
|
3
|
2026-03-31 06:39
|
|
Eksperci forumowi piszą o 1zl,3zl a może wiecej z ok 20 gr
|
~Fuks
|
2
|
2026-03-30 23:22
|
|
Sprostowanie: Konkurencja rzuca "atomówki" prawne(KIO 1196/26 i 1199/26)
|
~Pozdro
|
3
|
2026-03-30 20:18
|
|
SoftBlue zamiata konkurencję – Sprint i MCX definitywnie poza grą!
|
~Pozdro
|
3
|
2026-03-30 20:17
|
|
SoftBlue 2.0! kontrakt za 24 mln i technologia ElevenLabs = droga na ATH
|
~Pozdro
|
5
|
2026-03-30 20:16
|
|
Co po ESPI o podpisaniu kontraktu? (23,6 mln zł i ElevenLabs)
|
~Pozdro
|
12
|
2026-03-30 07:59
|
|
Przyszły tydzień zapowiada się rewelacyjnie
|
~Pozdro
|
2
|
2026-03-28 10:48
|
|
Dwa odwołania w terminie
|
~ładnykontrakt
|
20
|
2026-03-27 11:13
|
|
Akcjoinm jak tam działalność operacyjna InwenszynMed?
|
~Igor
|
6
|
2026-03-26 20:19
|
Michał zwolnij tego nieudacznika animatora bo nudni już jesteście
|
akcjoinm
|
2
|
2026-03-26 20:18
|
|
jak się pojawi akcio vel zenezakcentu to hyenergy do piachu - przkeażcie
|
technik-at
|
4
|
2026-03-26 20:15
|
Kapitalizacja SBE to 24 mln a umowa podpisana na 23,5 mln hahahaha
|
akcjoinm
|
2
|
2026-03-26 14:27
|
|
Niecierpliwi oddali w dołku
|
~hiena
|
4
|
2026-03-26 08:10
|