|
Trwa wymiana akcjonariatu! Fundamenty i przyszłe raporty zmiotą trolli!
|
~SaaS_SaaS_SaaS
|
2
|
2026-05-18 11:14
|
|
Stabilny, sukcesywny wzrost to mocna podstawa późniejszego wybicia.
|
~Fircyk
|
1
|
2026-05-18 09:25
|
|
Jest szansa na widełki
|
~Fircyk
|
1
|
2026-05-18 09:23
|
|
Ładne otwarcie
|
~Pozdro
|
3
|
2026-05-18 09:17
|
|
Dzisiaj historyczne otwarcie! Kontrakt AI miażdży wycenę!
|
~WjednościMniejszych
|
3
|
2026-05-18 08:34
|
|
Nie wyniki nie są w cenie
|
~fakty
|
5
|
2026-05-17 21:40
|
|
PALANTIR MIAŁ C/Z250. NOWY KONTRAKT I NOWY AUDYTOR TO POTĘŻNY POTENCJAŁ!
|
~LeonMózg
|
3
|
2026-05-17 05:25
|
|
Apel do zarządu SoftBlue: Czas na model SaaS i skalowanie tego bota AI!
|
~Dextera
|
1
|
2026-05-16 19:25
|
a INVENTION mający prawie 40% udział kolejny kwartał z zyskiem netto!!!!
|
akcjoinm
|
1
|
2026-05-15 17:58
|
|
!!!UMOWA NA 23,6 MLN PLN PODPISANA! KONKRET, KTÓRY ZMIENIA WSZYSTKO!
|
~PozdroPrawdziwy
|
1
|
2026-05-15 17:55
|
|
ESPI - umowa ze skarbem państwa na 23,6 mln! Ale będzie jazda!
|
~Fircyk
|
1
|
2026-05-15 17:46
|
|
Wyniki !!!
|
~Abcdefg
|
14
|
2026-05-15 15:51
|
|
FAKTY zamiast paniki. Dlaczego brak info o CeZ to norma?
|
~LeonMózg
|
6
|
2026-05-15 15:50
|
|
Dzięki za tanie akcje! Panikarze sypią, mądrzy zbierają przed ESPI
|
~LeonMózg
|
6
|
2026-05-15 15:10
|
|
22.5 mln brutto to ile netto z tego?
|
~Pozdro
|
7
|
2026-05-14 16:23
|
w trochę ponad 2 miesiący wykeszowałem prawie 90% zysku
|
akcjoinm
|
1
|
2026-05-14 16:16
|
I jak tam ynfestory? Michał Kierul już pokiwał bujna czupryną?
|
akcjoinm
|
1
|
2026-05-14 16:11
|
|
Paskudna czerwona świeczka
|
~Pozdro
|
1
|
2026-05-14 15:17
|
|
Emisja, kiedy?
|
~Pozdro
|
6
|
2026-05-13 11:34
|
|
InTechHouse - nowy brand Softblue
|
~qaz
|
84
|
2026-05-13 09:57
|
|
A co z Invention?
|
~pagid
|
1
|
2026-05-12 20:02
|
|
Albo gruby zysk, albo koniec maskarady. Czas na „sprawdzam”!
|
~LeonMózg
|
3
|
2026-05-12 19:51
|
|
Czy to nowa gwiazda AI? Jak skaluje się miliardy!
|
~LeonMózg
|
2
|
2026-05-12 12:38
|
|
KIO oddaliło odwołania. Ile jeszcze wytrzymacie przed ESPI?
|
~Ziew
|
9
|
2026-05-12 10:03
|
|
Jutro odpał!!!!!!!!!
|
~Hellooooooo
|
10
|
2026-05-10 15:14
|
|
Nadchodzi fuzja potencjału Columbusa z technologią Palantira!
|
~KakDzieweczkaKaraszo
|
4
|
2026-05-07 16:20
|
|
Ogłoszenie o wyniku postępowania
|
~Nasdaq
|
30
|
2026-05-07 16:01
|
|
Szkoda, że nie ma opcji call na akcje SOFTBLUE
|
~KakDzieweczkaKaraszo
|
3
|
2026-05-07 15:04
|
|
Easycall realizacje - jest tego dużo
|
~Nasdaq
|
2
|
2026-05-06 13:40
|
|
Ktoś tu gruby zbiera przed ESPI!
|
~PozdroPrawdziwy
|
1
|
2026-05-06 11:24
|