Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Trwa wymiana akcjonariatu! Fundamenty i przyszłe raporty zmiotą trolli! ~SaaS_SaaS_SaaS 2 2026-05-18 11:14
Stabilny, sukcesywny wzrost to mocna podstawa późniejszego wybicia. ~Fircyk 1 2026-05-18 09:25
Jest szansa na widełki ~Fircyk 1 2026-05-18 09:23
Ładne otwarcie ~Pozdro 3 2026-05-18 09:17
Dzisiaj historyczne otwarcie! Kontrakt AI miażdży wycenę! ~WjednościMniejszych 3 2026-05-18 08:34
Nie wyniki nie są w cenie ~fakty 5 2026-05-17 21:40
PALANTIR MIAŁ C/Z250. NOWY KONTRAKT I NOWY AUDYTOR TO POTĘŻNY POTENCJAŁ! ~LeonMózg 3 2026-05-17 05:25
Apel do zarządu SoftBlue: Czas na model SaaS i skalowanie tego bota AI! ~Dextera 1 2026-05-16 19:25
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum a INVENTION mający prawie 40% udział kolejny kwartał z zyskiem netto!!!! akcjoinm 1 2026-05-15 17:58
!!!UMOWA NA 23,6 MLN PLN PODPISANA! KONKRET, KTÓRY ZMIENIA WSZYSTKO! ~PozdroPrawdziwy 1 2026-05-15 17:55
ESPI - umowa ze skarbem państwa na 23,6 mln! Ale będzie jazda! ~Fircyk 1 2026-05-15 17:46
Wyniki !!! ~Abcdefg 14 2026-05-15 15:51
FAKTY zamiast paniki. Dlaczego brak info o CeZ to norma? ~LeonMózg 6 2026-05-15 15:50
Dzięki za tanie akcje! Panikarze sypią, mądrzy zbierają przed ESPI ~LeonMózg 6 2026-05-15 15:10
22.5 mln brutto to ile netto z tego? ~Pozdro 7 2026-05-14 16:23
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum w trochę ponad 2 miesiący wykeszowałem prawie 90% zysku akcjoinm 1 2026-05-14 16:16
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum I jak tam ynfestory? Michał Kierul już pokiwał bujna czupryną? akcjoinm 1 2026-05-14 16:11
Paskudna czerwona świeczka ~Pozdro 1 2026-05-14 15:17
Emisja, kiedy? ~Pozdro 6 2026-05-13 11:34
InTechHouse - nowy brand Softblue ~qaz 84 2026-05-13 09:57
A co z Invention? ~pagid 1 2026-05-12 20:02
Albo gruby zysk, albo koniec maskarady. Czas na „sprawdzam”! ~LeonMózg 3 2026-05-12 19:51
Czy to nowa gwiazda AI? Jak skaluje się miliardy! ~LeonMózg 2 2026-05-12 12:38
KIO oddaliło odwołania. Ile jeszcze wytrzymacie przed ESPI? ~Ziew 9 2026-05-12 10:03
Jutro odpał!!!!!!!!! ~Hellooooooo 10 2026-05-10 15:14
Nadchodzi fuzja potencjału Columbusa z technologią Palantira! ~KakDzieweczkaKaraszo 4 2026-05-07 16:20
Ogłoszenie o wyniku postępowania ~Nasdaq 30 2026-05-07 16:01
Szkoda, że nie ma opcji call na akcje SOFTBLUE ~KakDzieweczkaKaraszo 3 2026-05-07 15:04
Easycall realizacje - jest tego dużo ~Nasdaq 2 2026-05-06 13:40
Ktoś tu gruby zbiera przed ESPI! ~PozdroPrawdziwy 1 2026-05-06 11:24
[x]
SOFTBLUE 0,44% 0,23 2026-06-25 15:53:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.